Католицький календар

 
До Вашої уваги пропонуємо Церковно-Екологічний календар Католицької Цекрви, який присвячений католицьким святам та екологічним датам та подіям в Україні та у цілому світі, спрямованих на збереження навколишнього середовища.

Охорона і збереження навколишнього середовища (довкілля) — це система заходів щодо раціонального використання природних ресурсів, збереження особливо цінних та унікальних природних комплексів і забезпечення екологічної безпеки.

Питання охорони та збереження навколишнього середовища на сьогодні є вкрай актуальне, оскільки ми спостерігаємо все дедалі більший вплив антропогенного чинника:  демографічного вибуху, прискореної урбанізації, розвитку комунікацій, забруднень відходами, надмірного навантаження орних земель, пасовищ, лісів, водойм. Для поглибленого вивчення й дослідження питань, що стосуються довкілля, необхідно орієнтуватися в екологічних датах та природоохоронних акціях. Саме в цьому контексті доцільно користуватися екологічним календарем актуальних екологічних подій і дат, пов’язаних з ними.

Екологічний календар – це база даних, в якій Ви можете знайти інформацію про екологічні події та свята в Україні й світі.

Для детального перегляду перейдіть за посиланням:

Екологічний календар

[pdf-embedder url=”http://ircef.org/wp-content/uploads/2016/02/А2-KATOL_макет-1.pdf” title=”А2 KATOL_макет”]
Завантажити у форматі PDF
Завантажити у форматі JPEG