Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу obl-zatverdz-1024x722.jpg

Збірник робіт міжнародного конкурсу “Відповідальність за створіння і захист клімату Східої Європи”

 У збірнику представлені літературні та художні роботи учасників, які взяли уасть у конкурсі, дотримашись правил ту вимог публікації.  

2018 р. надруковано ФОП “Наумченко Н. В”, 94 с. Обкладинка мяка.

Скачати файл збірника:

В рамках проекту «Альянс релігійних і громадських організацій за захистклімату Східної Європи», 
який реалізується за підтримки Міністерства Іноземнихсправ Німеччини опублікована книга-розмальовка “Зміни клімату”. Її завданням є донести но найменшого покоління сучасних дітей дуже важливе повідомлення, щоб діти мали розуміння, що слід як протидіяти змінам клімату так і адаптуватись до них. 2018 р. – 20 с. Обкладинка мяка. 
 
Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу %D0%9C%D0%95%D0%A0%D0%AB-%D0%9F%D0%9E-%D0%97%D0%90%D0%A9%D0%98%D0%A2%D0%95-%D0%9A%D0%9B%D0%98%D0%9C%D0%90%D0%A2%D0%90-%D0%A0%D0%95%D0%9B%D0%98%D0%93%D0%98%D0%9E%D0%97%D0%9D%D0%AB%D0%9C%D0%98-%D0%98-%D0%A2%D0%95%D0%A0%D0%A0%D0%98%D0%A2%D0%9E%D0%A0%D0%98%D0%90%D0%9B%D0%AC%D0%9D%D0%AB%D0%9C%D0%98-%D0%9E%D0%91%D0%A9%D0%98%D0%9D%D0%90%D0%9C%D0%982.jpgПосібник узагальнює західний досвід участі Церкви в захисті клімату, адаптуючи його до вітчизняних умов. Природоохоронна, богословська і експертна аргументація супроводжується описом можливих шляхів і методів успішної організації дій по захисту клімату які доступні звичайним людям у повсякденному житті.
Посібник містить в собі приклади прикладної природоохоронної роботи та рекомендації по кооперації місцевих громад для реалізації принципів масового екологічної освіти і діяльності.
Обкладинка мяка.

 Призначено богословам різних конфесій, викладачам і студентам духовних навчальних закладів, душпастирям, катехетам і викладачам християнської етики, а також всім, хто цікавиться питаннями природоохоронної місії Церкви і хто прагне глибше пізнати і здійснити своє покликання – бути добрим пастирем і садівником створеного Богом світу.

76 с. Обкладинка мяка.

.

.

.

.

.

.

.

Матеріали міжнародної науково-практичної конференції, Ужгород, 7- 9 грудня, 2007 року – 114 с. Обкладинка мяка.

Відповідальність за Створіння і сталий розвиток у Центральній і Східній Європі: досвід Польщі і України.

Збірка матеріалів міжнародної науково-практичної екуменічної конференції, ініційована римсько-католицькими єпископськими конференціями України і Польщі. Порушено низку актуальних і надзвичайно важливих питань сьогодення, пов’язаних із відповідальністю за створіння і сталим (екологічно збалансованим) розвитком у центрально- та східноєвропейському регіонах. Наведено приклади з європейських досягнень Церкви у напрямку збереження створіння.

.

.

.

.
.

.

.

Збірник молитв за збереження навколишнього середовища Візантійсько-слоянського обряду (на церковно-славянській мові)

У виданні зроблено спробу зібрати частину молитов, псалмів, біблійних і літургійних текстів, молебнів візантійсько-слов’янського обряду, по відповідальності за Боже Творіння. Вважаємо, що ці духовні тексти будуть корисні для розвитку християнського екологічної свідомості і громадського руху за охорону навколишнього середовища. Віримо, що екологічний молитовник допоможе людям доброї волі на шляху відповідальності за Творіння.
116 с. Обкладинка мяка.

.
.
.

.
.
Матеріали міжнародного науково-практичного семінару Ужгород, 16-17 травня 2008 р. – 112 с.  Обкладинка мяка.

Відповідальність за Створіння і сталий розвиток Верхнього Потисся

Збірка матеріалів міжнародної науково-практичної екуменічної конференції, ініційована римсько-католицькими єпископськими конференціями України і Польщі. Порушено низку актуальних і надзвичайно важливих питань сьогодення, пов’язаних із відповідальністю за створіння і сталим (екологічно збалансованим) розвитком у центрально- та східноєвропейському регіонах. Наведено приклади з європейських досягнень Церкви у напрямку збереження створіння.

 
.

 
.
.

4Збірка молитов за збереження довкілля: Бачити Боже творіння новими очима. – 72 с. Обкладинка мяка.

У виданні зроблена спроба зібрати частину молитов, псалмів, біблійних та літургійних текстів, молебнів, що стосуються відповідальності за створіння – природу.
Вважаємо, що ці духовні тексти будуть корисними для розвитку християнської екологічної свідомості та стануть у нагоді суспільному руху за збереження довкілля. 


Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу IMG_20190722_135856.jpg

Матеріали міжнародного наукового семінару

“Енергоефективність та екологічно

прийнятне нергозабезпечення з позицій християнської відповідальності за створіння” – 2010. – 180 с. Обкладинка мяка.

Збірник містить матеріали міжнародного наукового семінару, який відбувся за активної участі провідних представників духовної та світської частин суспільства на екуменічній основі. Зібрані матеріали стосуються найважливіших проблем сьогодення як України, Східної Європи, так і всього світу загалом, пов’язаних з енергоефективністю, енергозбереженням, змінами клімату.

Зроблено чергову пропозицію суспільству переосмислити шляхи і методи виходу з глобальної екологічної кризи за рахунок підвищення духовності, розвитку християнської екологічної етики, відходу від принципів споживацького ставлення до Божого створіння – природи. Підкреслюється важливість роботи по відповідальності за створіння Церквою і в Церкві.

Для екологів, працівників природоохоронних установ, активістів НУО, вчителів, викладачів і студентів навчальних закладів та широких верств церковної і світської громадськості.


6

Дитяча книжка-розмальовка “Берегти нам слід Богом даний світ”

Автор віршів: Наталія Гумен-Біланич

Збірка віршів на тематику відповідального ставлення до Божого створіння – природи, але з однією особливістю: вірші написані в духовно-релігійному аспекті.

20 сторінок. Обкладинка мяка.

 
.
.

 
.
.
 
.
.


Матеріали міжнародної наукової конференції

Відповідальність за створіння та енергетичні виклики сьогодення у Східній Європі, м.Ужгород, 6-11 травня 2011 р. – 124  с.

Обкладинка мяка.

Збірник містить матеріали міжнародної науково-практичної конференції, яка відбулась за активної участі провідних представників духовної та світської частин суспільства на екуменічній основі. Зібрані матеріали стосуються найважливіших проблем сьогодення як України, Східної Європи, так і всього світу загалом, пов’язаних з енергоефективністю, енергозбереженням, змінами клімату.

Зроблено чергову пропозицію суспільству переосмислити шляхи і методи виходу з глобальної екологічної кризи за рахунок підвищення духовності, розвитку християнської екологічної етики, відходу від принципів споживацького ставлення до Божого створіння – природи. Підкреслюється важливість роботи по відповідальності за Створіння Церквою і в Церкві.

Для екологів, працівників природоохоронних установ, активістів НУО, вчителів, викладачів і студентів навчальних закладів, широких верств церковної і світської громадськості та всіх людей доброї волі.


“Неудобная правда экологии”
(автор: Вольфганг Габер)

Перспективы устойчивости для 21 столетия

Ужгород, 2011 р. – 62 с.

.

.

.Обкладинка мяка.
.

.
.

.
.
.
.

9

“Молитовник-требник: Бачити Боже творіння новими очима”

102 с. Обкладинка мяка.

У виданні зібрана частина молитов, псалмів, біблійних та літургійних текстів, молебнів, що стосуються відповідальності за створіння – природу. (Видання ІІ, варіант 1)

У виданні зроблена спроба зібрати частину молитов, псалмів, біблійних та літургійних текстів, молебнів, що стосуються відповідальності за створіння – природу.

Вважаємо, що ці духовні тексти будуть корисними для розвитку християнської екологічної свідомості та стануть у нагоді суспільному руху за збереження довкілля.

Маємо надію, що збірка допоможе людям доброї волі йти у вірному напрямку на шляху відповідальності за створіння.


10

“Молитовник-требник: Бачити Боже творіння новими очима” Обкладинка мяка.

У виданні зібрана частина молитов, псалмів, біблійних та літургійних текстів, молебнів, що стосуються відповідальності за створіння – природу. (Видання ІІ, варіант 2) 2011

Видано за сприяння Європейського Союзу Обкладинка мяка.

 
.
.


“Наше обязательство перед творением: побуждение к ответственному использованию энергии ” – Ужгород, 2011. – 52 с. Обкладинка мяка.

.

.

 
.

 
.
.
 
.
 
.

“Изменения климата: в центре внимания глобальной, общечеловеческой и экологической справедливости “. – Ужгород, 2012. – 79 с. Обкладинка мяка.

.

.

 
.
.

 
.
.


Маркус Фогт: Екологическая этика: Место человека в природе. – Ужгород, 2012. – 250с. Обкладинка мяка.

Дана книга складається із зібрання актуальнихдискусійних робіт з питань екологічної етики в Німеччині і Європі. Книга розділена на три частини. У першій розглядаються темимайбутнього природи в плані завданьсоціальної та суспільно-політичної відповідальності. Йдеться про те, наскільки значимою може бути природа як етичногоорієнтира для сучасної науки і суспільства. У центрі уваги знаходиться ідея сталого розвитку,захисту природи як складової частини поняття справедливості, благополучного життя і, тим самим, розробляється нова концепція прогресу. Яким чином у даному напрямку може і повинно діяти держава, крім того, що за допомогою введення платежів регулювати свободу дій багатьох фігурантів економіки, суспільства і науки – це один з найгостріших питань,поставлених, перш за все, політичним і правовим розвитком Німеччини.


14

The Book of Prayers for Environmental Conservation of the Byzantine-Slavonic Rite. – Uzhgorod, Publishing House PE Breza A. E., 2013. – 106 p.

“Молитовник-требник: Бачити Боже творіння новими очима” на англыйській мові. Обкладинка мяка.

У виданні зібрана частина молитов, псалмів, біблійних та літургійних текстів, молебнів, що стосуються відповідальності за створіння – природу.

Боже створіння – природа потребує піклування людини в тому плані, щоб її в прешгу чергу не руйнувати, а також важливо відновлювати вже забруднені або зрунйовані ділянки. Але лише зовнішнєж прганення людини чимось допомогти Божому створінню малоефективне, це має буьти глибоке внутрішнє переконання. Також самій людині важко щось змінити в ході історії чи в нашому випадку чимось самостійно допомгти божому створінню – Природі, тому християнин в першу чергу просить про домогу Творцяя, який найкраще відає закони, якими керується Його Створіння – Природа. Також молитва змінює саме “серце” людини, робить помисли чистими, тому такий молитовник за збереження довкілля на нашу думку є необхідним для всіх християн і особливо виданий на міжнарожній мові.


15

Зміни клімату: виклик церквам південної Африки. – Ужгород, 2014. – 119 с.    Обкладинка мяка.

Оригінал (на англ. мові) видала Рада церков Південної Африки. Комітет зі зміни клімату, 2009 Р.

Переклад з англійської здійснено Інститутом еколого-релігійних студій.

Авторське право: Жодна з частин даної публікації не може бути відтворена або передана в будь-якій формі і будь-яким засобом без попереднього письмового дозволу видавця і підтвердження комітету, котрий і підготував даний документ.
© Рада церков Південної Африки, 2009


Фогт Маркус. Социал-дарвинизм. Научная теория, политический и теолого-этический аспекты эволюционной теории: Монография. Пер. с нем. /Научн. Ред. А. Н. Бокотей – Ужгород: Изд. «Бреза», 2014. – 532 с.
Обкладинка мяка.

Книга в переводе на русский язык воспроизводит текст докторской монографии профессора М.Фогта (Университет Людвига Максимилиана) выпущенной издательством Herder (ФРГ) в 1994 году. Предназначена для специалистов в области философии, социологии, биологии, экологии, истории, педагогики, а также для студентов высших учебных заведений, всем, кто интересуется проблемами социал-дарвинизма.

Перевод монографии осуществлен в рамках проекта «Институт эколого-религиозных студий: научные основы, межконфессиональная коммуникация и педагогические принципы христианской экологической этики» (UKR 19416) в сотрудничестве с Университетом Людвига Максимилиана (LMU, Мюнхен, Германия) и при финансовой поддержке фонда Реновабис (Фрайзинг, Германия).

 
 
 

Фогт Маркус.
Принцип стійкості. Ескіз з позиції теолого-етичної перспективи: Монографія. Пер. з нім. / Заг. Ред. А. Н. Бокотей – Ужгород: Видавництво «Бреза», 2015. – 760 с. Обкладинка мяка.
 
 

Переклад монографії здійснений в рамках проекту «Інститут еколого-релігійних студій: наукові основи, міжконфесійна комунікація та педагогічні принципи християнської екологічної етики» (UKR 19416) у співпраці з Університетом Людвіга Максиміліана (LMU, Мюнхен, Німеччина) та за фінансової підтримки благодійного фонду Реновабіс (Фрайзінг, Німеччина).

.

.

.

Збірник робіт Східно-Європейського конкурсу “У Відповідальності за Творіння” . Ужгорот-Тбілісі-Мінськ-Кишенів. 2017 р.130 с. Обкладинка мяка.

Незвичайне видання в якому підведені підсумки Конкурсу «За відповідальності
за Творіння »представників різних вікових категорій з
України, Білорусі, Молдови та Грузії.

Сам Конкурс і дане видання покликані сприяти фор-
мування відповідального ставлення до навколишнього нас при-
рідному середовищі на основі християнської віри і етики. Ответствен-
ність за Творіння не має конфесійних обмежень і
носить екуменічний характер.
Роботи учасників Конкурсу покликані освятити не тільки хри-
стіанскій погляд на природу – Творіння Боже, а й безпосередньо
вказують на основні екологічні проблеми (зміна
клімату, відповідальне управління відходами, руйнування еко-
систем, стрімке зростання міст, якість повітря і води,
вплив на здоров’я людини та ін.).
Кожна з робіт свідчить про небайдужість, натхненні, талант і вміння автора.
Ми впевнені, що дане видання послужить душпастирям, ка-
техітам, вчителям християнської етики і всім, хто бажає і ра-
ботает в напрямку вирощування автентичної християнської
віри, хто хоче цілісно і активно свідчити про Ісуса
Христі протягом свого земного життя, а також всім людям
доброї волі, які небайдужі до екологічних проблем
і беруть участь в їх вирішенні.

Книга в електронному форматі: http://ircef.org/wp-content/uploads/2018/02/Збірка3.pdf

 
 

Матеріали міжнародної науково-практичної конференції, Ужгород, 14-17 червня 2007ю – 116  с.
Обкладинка мяка.

Церква і навколишнє середовище:
Європейський досвід та українські перспективи

Наведено матеріали унікальної екуменічної конференції по збереженню навколишнього середовища. Представлений як вітчизняний так і закордонний досвід позитивних напрацювань і зрушень в роботі по покращенню стану навколишнього середовища Церквою і в Церкві. Для екологів, працівників церковних і природоохоронних установ, помічників єпископів з енвайронментальних питань, активістів НГО, викладачів і студентів вищих навчальних закладів та людей доброї волі. Є унікальна можливість придбати один із останніх примірників в єдиному інтернет-магазині інтелектуалної літератури в Україні “Архе”. Режим доступу: http://arhe.com.ua/product/cerkva-navkolishn-seredovishe-vropejskij-dosvd-ta-ukransk-perspektivi/

 
 
Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу 60961880_2359424070966232_8257764007465713664_n.jpg

Матеріали міжнародної нaуково-практичної конференції “Толерантність на кордонах Європи: Вимір для України”, Ужгород, 2019

144 с.  Обкладинка мяка.
 
 
 
 
 
 
 
 
.
.

 

.

 
.
Яна Уліганець, Олександр Бокотей. Підготовка та реалізація прикордонних, міжнародних та транснаціональних проектів. – Ужгород-Пряшів, 2017 – 106 с.

  Обкладинка мяка.

.

.

.

.

  .

.

.

.

Алексей Луговой. Экологический триптих (раздумья натуралиста) – Ужгород, 2017

.

.

Обкладинка мяка.

.

.

.

.

.

.

Наталія Куля, Олександр Бокотей. Навчальні заклади Східної Словаччини – Ужгород, 2015

Обкладинка мяка.

.

.

.

.  

.

.

.

.

.

.

.

Луговой О. Є., Бокотей О. М., Бедей М. І., Луговой О. О., Копач В. О., Біланич М. М. Спостереження природних явищ у Східних Карпатах: Порадник для співробітників лісової охорони заповідників та національних природних парків. – Ужгород: ПП „Повч Р. М.”, 2009. – 119 с.

. Обкладинка мяка.

.  

.  

.

.

  .

.

.

.

Alexey Lugovoy, Alexandr Bokotey. Optimisation of Nature monitoring in Protected areas of the Carpatians. / by the editor Rene Matlovich.

Обкладинка мяка.