Церковно-екологічний календар східних церков

До Вашої уваги пропонуємо Православний Церковно- Екологічний календар , який присвячений екологічним святам та подіям в Україні та у цілому світі, спрямованих на збереження навколишнього середовища та всім святам Православного церковного року.
Питання охорони та збереження навколишнього середовища на сьогодні є вкрай актуальне, оскільки ми спостерігаємо все дедалі більший вплив антропогенного чинника. Для поглибленого вивчення й дослідження питань, що стосуються довкілля, необхідно орієнтуватися в екологічних датах та природоохоронних акціях. Саме в цьому контексті доцільно користуватися екологічним календарем актуальних екологічних подій і дат, пов’язаних з ними. Церковно-Екологічний календар допоможе Вам дізнатися, у чому є особливість кожної дати та які важливі події чекають на Вас попереду.

Також, з одного боку християни, які користуються церковним календармем, автоматично зможуть ознайомлюватись з еколоогічними святами, і навпаки, екологи, екологісти, люди доброї волі, які прагнуть зберегти природу, будутт в курсі праовславних свят протягом року.

Для детального перегляду перейдіть за посиланням

:Екологічний календар

[pdf-embedder url=”http://ircef.org/wp-content/uploads/2016/02/А2-PRAVOSLAVN_макет-1.pdf” title=”А2 PRAVOSLAVN_макет”]