Екопросвітницький захід в с. Невентленфолу, Виноградівський район

9 липня 2020 року співробітниками Міжрелігійного і громадянського природоохоронного форуму Східної Європи (IRCEF) за підтримки Союзу охорони природи Німеччини (NABU) було проведено інформаційний день по захисту створіння – природи, а саме по захисту кажанів у вежах сакральних споруд в селі Невентленфолу що на Виноградівщині.

Під час даного заходу була надана інформація про важливість представників  рукокрилих-кажанів, а також деяких видів птахів у цілій природній екосистемі, про правильне і бережне поводження з ними. Також була надана інформація про кориснісь кажанів для сільського господарства (адже вони поїдають велику кількість паразитів, які живляться посівами), і чому чисельність деяких їх видів останнім часом так зменшилась.

Також під час заходу було розкрито й інші питання, які стосуюься екології навколишнього середовища загалом.

Діти почули і про важливість в природі не тільки деяких видів тварин, а й інших елементів природного середовища загалом.

Головною ціллю даного заходу було екопросвітництво дітей  до бережливого ставнення до природи, відповідального ставлення до відходів та збереження чистоти природного довкілля, а також формування вже з молодих років відповідальність за створений Богом світ – природу!

.

Інформаційна служба Міжрелігійного і громадянського природоохоронного форуму Східної Європи (IRCEF)

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.