Підтримка Папи ініціативам «Пори створіння» та заклик до миру в Середземномор’ї

Промовляючи до вірних, які зібралися в неділю на площі Святого Петра у Ватикані, Святіший Отець нагадав про те, що 1 вересня припадає Всествітній день молитви в намірі дбання про створіння, та скерував думку до конфліктів, що загрожують мирові в Середземномор’ї.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

Після проказування молитви «Ангел Господній» 30 серпня 2020 р., Папа Франциск нагадав про те, що у вівторок припадатиме Всесвітній день молитви в намірі дбання про створений світ, а від цього дня до 4 жовтня триватиме ініціатива «Пора створіння», в рамках якої «разом з нашими братами християнами з різних Церков і конфесій, відзначатимемо Ювілей Землі, спогадуючи встановлення 50 років тому Дня Землі». У цьому контексті Святіший Отець висловив підтримку різним ініціативам, які організовуються в кожній частині світу.

2020.08.30 Angelus

«З тривогою слідкую за напруженням в регіоні східного Середземномор’я, охопленому різними вогнищами нестабільності», – вів далі Глава Католицької Церкви, звернувшись із закликом «до конструктивного діалогу та пошани до міжнародної законності, щоби вирішити конфлікти, які загрожують мирові народів цього регіону».
Джерело: https://www.vaticannews.va/uk/world/news/2020-08/zaklyky-papy-v-nedily-30-serpnya-2020.html?fbclid=IwAR1Qq7QOgukn-Ir74A8jPD_x9sQKMzGS3Qby-oo6fjknOHzuStRLu8nmHFE

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.