Екозахід для жителів села Великі Береги, Берегівського району


З метою просвітництва людей до відповідальнішого ставлення до Божого Творіння – Природи, був проведений інформаційний захід для жителів села Великі Береги, Берегівського району.

Захід проводився 11 липня 2020 року в реформатській церкві співробітниками Міжрелігійного і громадянського природоохоронного форуму Східної Європи (IRCEF) за підтримки Союзу охорони природи Німеччини (NABU).

This image has an empty alt attribute; its file name is 109629059_3017516728326886_1103138222845511211_n-1024x768.jpg

В основному під час заходу було розгорнуто питання захисту тварин, які є на межі зникнення (деякі види кажанів), а також була надана інформація про правильне поводження з ними.

Останнім часом ми спостерігаємо про масове скорочення деяких видів кажанів. Це пов’язано насамперед з діяльністю та необізнанністю людей по відношенню до цих тварин, а також через безглузді міфи, які склались ще здавніх-давен і лякають людей.

Ми нагадаємо, що кажани є важливими для природної екосистеми, вони є корисними для сільськогосподарського виробництва, адже в ночі ці тваринки поїдають велику кількість комах-паразитів, які завдають шкоду рослинним культурам. Кажани аж ніяк не несуть загрозу для людей, тому боятись їх не потрібно!

Зникнення хоча б одного з їх виду може призвести до порушення структури природної екосистеми.

.

.

Інформаційна служба Міжрелігійного і громадянського природоохоронного форуму Східної Європи (IRCEF)

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.