Проведення екозаходу для мешканців села Анталовці, Ужгородського району

This image has an empty alt attribute; its file name is DSC00480-1024x768.jpg


12 вересня 2020 року співробітники Міжрелігійного і громадянського природоохоронного форуму Східної Європи (IRCEF) за підтримки Союзу охорони природи Німеччини (NABU) провели для жителів села Анталовці що на Ужгородщині екозахід по відповідальністі до Божого Творіння.

Під час даного заходу було розгорнуто питання про деяких видів тварин, які є дуже вразливими до людської діяльності і потребують насаперед захисту. Працівники IRCEF також наголосили як правильно потрібно поводитись з такими тваринами, як кажани. Без потреби їх краще не чіпати, але бувають випадки коли кажани через відкрите вікно можуть зелетіти в оселю, тоді в такому разі необхідно одягнути м’які рукавички і акуратно перенести кажанів в якусь коробку, і звернутись в необхідний центр по захисту цих тварин.

Під час екозаходу також було наголошено про корисність цих тварин у природі. Нагадуємо, що кажани є рятівниками сільськогосподарських культур, яких поїдають різні комахи-паразити. Кажани в свою чергу запобігають цьому, поїдаючи вночі цих шкідників.

Зараз чиселність кажанів все дедалі знижується через людську необізнаність та страх до цих тварин через безглузді міфи, витворені ще з давніх-давен.

Тому, мета даного заходу полягає у просвітництві людей до відповідального ставлення до Божого Творіння – Природи!

.

.

Інформаційна служба Міжрелігійного і громадянського природоохоронного форуму Східної Європи (IRCEF)

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.