Дорогами сакральної архітектури Закарпаття

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу DSC09797-575x1024.jpg

Сьогодні в Резиденції Мукачівських єпископів, в рамках традиційної співпраці Союзу охорони природи Німеччини (NABU) з Міжрелігійним природоохоронним громадянським форумом Східної Європи (IRCEF) відкрилась незвичайна виставка…. Виставка світлин дерев’яних храмів – шедевру карпатської сакральної архітектури. Світлини відібрані з багатої колекції ужгородської поетки, письменниці, викладачки, вправної фотографки, журналістки, екологістки і просто чудової людини Тимофеєвої Ольги Олександрівни.

Ольга Олександрівна, базуючись на багатому досвіді і лише їй притаманному художньому смаку, вибрала з колекції кращі зразки унікальних храмів, органічно вплетених в чудові пейзажі природних ландшафтів Срібної Землі.
Ольга Олександрівна, як християнка, викладачка і член Комісії з питань екології Мукачівської Греко-Католицької єпархії багато зусиль вкладає впоглиблення екологічної освіти дорослих і дітей, християн і всіх людей доброї волі, базуючись на позиціях екологічного вчення Церкви. Невідомо чи є такий дитячий садок в Закарпатті і в Україні, в якому не було б навчально-методичних і художніх видань з формування екологічної компетентності дітей в освітньому закладі і сім”ї, рекомендованих Міністерством освіти України (“Кришталеві джерела”, “Знай, люби,оберігай”, “Скарби рідного краю” та ін.).

Нет описания.


Відкриваючи виставку секретар Міжрелігійного природоохоронного громадянського форуму Східної Європи Олександр Бокотей відмітив значний доробок Ольги Олександрівни в справі екологічної освіти і виховання. Апостольський адміністратор МГКЄ Владика Ніл висловив велику вдячність авторці виставки, надав благословіння і запросив продовжувати виставки в такому-ж енергійному і вірному руслі, відкриваючи для вірників прихований скарб – основи християнського екологічного вчення та основних засад формувння відповідальності за себе, за інших і за Землю, які закладаються з дитинства.

Нет описания.


Шановна пані Ольга, трохи хвилюючись на початку, щиро розповіла про свій творчий задум, а також поділилась творчими планами на майбутнє, повідала про причини які надихнули її на підготовку унікального зібрання і процитувала деякі вірші зі свого творчого доробку.
Вражені учасники не відпускали Ольгу Олександрівну і просили познайомити їх з наступними творами ще і ще…. Особливий подарунок для Владики авторка зробила у вигляді архіву робочих моментів з уже покійним Владикою Міланом… Всі учасники отримали велике задоволення від побаченого і почутого та висловили подяку Ользі Олександрівні, побажали їй доброго здоров’я, нових чудових розвідок та натхнення у нових звершеннях.
На виставці були присутні багато зацікавлених гостей, які крім естетичної насолоди від побаченого мали можливість познайомитися з унікальним, відомим далеко за межами України виданням «Скарби рідного краю». Упорядниками цього видання є пані Ольга та її син – перспективний і відомий в природоохоронних колах Східної Європи Іван Тимофеєв. Іван є керівником проектів Східної Європи і Центральної Азії в Союзі охорони природи Німеччини (НАБУ) і багато робить для захисту довкілля рідного краю. Він авторитетний експерт-природоохоронець, знавець кількох світових мов і разом з тим скромна, працьовита і відповідальна людина.
Висловлюємо щиру подяку відомій родині Тимофеєвих за такий чудовий дарунок і запрошуємо всіх людей доброї волі познайомитися зі світлинами чудового світу карпатської сакральної архітектури в Резиденції Мукачівських єпископів.

Інформаційна служба Міжрелігійного природоохоронного громадянського форуму Східної Європи (IRCEF)

Нет описания.
Нет описания.
Нет описания.
Нет описания.
Нет описания.
Нет описания.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.