Депутат Європарламенту закликав закарпатців захистити Свидовець від олігархів

Міхаель Ґалер, депутат Європейського парламенту, закликав закарпатців захистити Свидовець від олігархів, від будівництва масштабного гірськолижного курорту. Про це йшлося на Форумі розвитку Закарпатської області “Re:Open Zakarpattia”. Євродепутат виступив під час панельної дискусії “Екологічні виклики Закарпаття”.

Міхаель Ґалер переконаний, що гіпотетичний комплекс відпочинку на території Свидовця збагатить винятково його власників. Натомість місцеве населення отримає зіпсовану екологію, сміттєве лихо і жодного мінімального прибутку, адже такі господарі, як правило, привозять працювати свої компанії.

Спікер ставить у приклад туризм в Альпах, адже там тільки маленькі гостьові будиночки, камерні готелі. Натомість на Свидовці хотіли би зводити потужні величезні комплекси, які нищитимуть природу, переконаний євродепутат..

“Ми маємо зберегти недоторкані лісі для наших нащадків”, – резюмувавМіхаель Ґалер.

Спікер закликав Україну дотримуватися екологічного законодавства. Важливо, на його погляд, наслідувати приклад сталого екологічного туризму в країнах-сусідах, і розвивати такий на Закарпатті.

Джерело: https://zaholovok.com.ua/deputat-evroparlamentu-zaklikav-zakarpatciv-zakhistiti-svidovec-vid-oligarkhiv?fbclid=IwAR34LrMDV0qymxPTP6r8ASTGPSK7QvE9tzbwwCYOsVLcTfBUtGMc3V1SRhc

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.