Збережи ялинку!

Співробітники Інституту еколого-релігійних студій разом з членами комісії з екології МГКЄ вручили чергову партію різдвяних ялинок о. Хенріку Яворському РКЄ. Ми щиро надіємось, що це є хороший початок аби усвідомити що новорічне свято можна створювати без шкоди природі.Ялинка – у нас асоціюється з Різдвом.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу DSC_0149-905x613.jpg

В цей час ми прикрашаємо це вічнозелене дерево, ставлячи його в себе в хатах, чи біля хат і в храмах. Ми проводимо цей обряд для вшанування Самого Ісуса Христа у вірі, правді, чистоті серця, а також в намірах правильно доглядати і берегти створіння – природу, дану Богом людству (адже Різдво Господнє – свято радості всього створіння).Вважаємо, що в першу чергу жива ялинка набагато відповідніша до цього розуміння.


Тому, щоб задовольнити потреби християнської традиції прикрашання ялинки на свято Різдва Христового, створити справжню живу, духовну атмосферу свята і водночас не нашкодити довкіллю, вважаємо цілком прийнятливим використання живих хвойних насаджень (араукарії), наприклад в горщиках чи контейнерах з можливістю їхнього подальшого висаджування у відкритий ґрунт. Ми поширюємо ці живі ялинки також як елемент екологічної дияконії.🌲🌲🌲

Секретаріат ІЕРС та ІРЦЕФ

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.