Екологічна дияконія: американська пара на пенсії виготовила 1400 іграшок, щоб безкоштовно роздати дітям на Різдво

Коли Майку та Джуді Салліванам стало нудно на пенсії, вони вступили в деревообробний гурток. Їм так сподобалася ця справа, що цьогоріч вони виготовили 1400 іграшок із дерева, щоб безкоштовно передати дітям на Різдво.

Сім років тому пара пішла до деревообробного гуртка, де виготовлення дитячих іграшок було одним із проєктів. Їхнє захоплення спочатку було хобі, а згодом перетворилося на місію.

72-річний Майк та 71-річна Джуді проводять у майстерні біля свого будинку по вісім-десять годин шість чи сім днів на тиждень.

«Це так весело. Здається, що в майстерні все відбувається як треба», — каже Майк. Він закуповує свердла, пилки, інші матеріали, а потім вирізає та шліфує іграшки.

Джуді стежить за якістю та декором їхніх виробів. «Я проводжу руками по всіх іграшках і відчуваю, що десь колесо провисло, а десь скалка стирчить», — пояснює майстриня.https://platform.twitter.com/embed/index.html?dnt=true&embedId=twitter-widget-0&frame=false&hideCard=false&hideThread=false&id=1339322102642438144&lang=uk&origin=https%3A%2F%2Fhromadske.ua%2Fposts%2Famerikanska-para-na-pensiyi-vigotovila-1400-igrashok-shob-bezkoshtovno-rozdati-dityam-na-rizdvo&siteScreenName=Hromadskeua&theme=light&widgetsVersion=ed20a2b%3A1601588405575&width=550px

Пара виготовляє поїзди, автівки, вантажівки, слоників, качок на мотузці, алфавітні пазли, просто пазли тощо. Свої іграшки Майк і Джуді спершу тестували на власних онуках, яких у пари 15, і правнуках, яких четверо.

За словами Джуді, вони з чоловіком спостерігають, як онуки та правнуки поводяться з іграшками. Наприклад, якщо вони помітили, що діти кидають іграшку на підлогу чи ламають качці голову — це сигнал зробити краще кріплення.

Подружжя живе в Каліфорнії неподалік Лос-Анджелеса, а іграшки надсилають у дитячі садочки, пункти безкоштовного розподілу продовольства, благодійні організації навіть в інші штати.

Директор однієї з організацій Скотт Вольф розповів, що пара впродовж декількох років надсилає на Різдво дерев’яні іграшки ручної роботи. За його словами, іграшки Салліванів, як і в минулі роки, подарують на Різдво дітям із сімейного притулку.

Плату за іграшки пара відмовляється брати. Крім того, доставку вони роблять власним коштом. «Поки я можу собі це дозволити, я надсилатиму іграшки куди завгодно», — каже Майк.https://cdn.iframe.ly/api/iframe?url=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FMajicallyNews%2Fposts%2F2820281984873327&key=c06e5a774d4cfbe1376d6ba3e8989855&v=1&app=1

Дочка подружжя, яка сплачує податки батьків, розповіла, що за рік вони витратили 19 тисяч доларів (приблизно 530 тисяч гривень). Більшість грошей вкладають у виготовлення іграшок. За словами Майка, вони з дружиною намагаються не витрачати кошти на «несерйозні речі».

Пара розпочала збір коштів на матеріали. Також подружжя планує купити лазерний принтер, щоб виготовляти ще більше іграшок.

«Ми — бабуся та дідусь, які роблять те, що їм вдається найкраще. Ось і все», — підсумувала Джуді.
Джерело: Американська пара на пенсії виготовила 1400 іграшок, щоб безкоштовно роздати дітям на Різдво | Громадське телебачення (hromadske.ua)

Авторка: Євгенія Луценко

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.