АНОНС! Воркшоп з виготовлення ящиків для кажанів в УСЗОШ №2 в рамках проекту BAT4MAN

8 лютого 2021 року відбудеться у рамках реалізації проекту «Молодіжна школа сталого розвитку Карпат», який реалізується Інститутом еколого-релігійних студій в партнерстві з Союзом охорони природи Німеччини (NABU) за фінансової підтримки VGP Foundation (Бельгія), (менеджер Іван Тимофеєв).

Інформаційний день відбудеться за участі представників українських НУО, екоактивістів, представників релігійних спільнот, всіх людей доброї волі. Головна мета якого – привернення уваги молоді до відповідального та бережливого ставлення до рукокрилих тварин (кажанів).

Захід почнеться о 15:00 для учнів ужгородської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2.

Під час заходу учням буде продемонстровано техніки створення ящиків для кажанів, а також проінформовано їх про різні види кажанів, які проживають у регіоні та про той позитивний вплив, який вони здійснюють на локальні екосистеми. Також буде висвітлено заходи, які можна використовувати з метою захисту їх колоній.

Захід буде проведений з дотриманням усіх вимог соціальної дистанції, з наявністю масок (в разі відсутності учасникам буде видана одноразова) та антисептичних засобів.

Для отримання детальнішої інформації просимо звернутися до Інформаційної служби

Інституту еколого-релігійних студій: iers@ircef.org  (Місцевий контакт – Біланич Михайло 0507096567)

(Відповідальний – Олександр Бокотей – керівник ГО «Інститут еколого-релігійних студій»)

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.