Інформаційний день: “Різноманіття птахів Ужгорода та дбайливе ставленння до них”

15 лютого 2021 року в одній із ужгородських шкіл був проведений майстер-клас із виготовлення гніздового ящика для птахів. Захід проводили для учнів 8-х класів УСЗОШ№2.

Так, як на дворі ще зима та люті морози, ми повинні подбати про тих, хто потребує нашої допомоги. Кожен повинен усвідомлювати про важливість відповідального ставлення до природи!

Саме тому, учасники Міжнародного форуму ІРЦЕФ у співпраці зі Союзом охорони природи Німеччини (NABU) проводять низку освітніх заходів для молоді. Таким став і сьогоднішній інформаційний захід “Різноманіття птахів Ужгорода та дбайливе ставленння до них”.


Захід вступним словом розпочала Руслана Джахман (старша наукова співробітниця Закарпатського обласного музею ім. Т. Легоцького), яка продемонструвала учням презентацію про види птахів, які перебувають в нашому регіоні та детально розповіла про кожен з них.
Для закріплення інформації учням був проведений інтелектуальний штурм, під час якого вони мали вгадувати який саме птах зображений на іллюстраціях.

Після теоретичної частини Михайло Біланич продемонстрував учням техніки зі створення ящика для птахів – “синичника” – та особливості його будови, після чого, кожен учень мав змогу попрактикуватись.

За активну участь кожен учень отримав подарунок на згадку про проведений майстер-клас.

Організатори Інофрмаційного дня щиро вдячні всім, хто посприяв проведенню цього заходу, зокрема Тетяні Михайлівні Вудмаска (заступнику директора Закарпатської обласної дитячої та юнацької бібліотеки), Марії Миколаївні Булині (вчителю німецької мови УСЗОШ №2).

Інформаційна слуба ІРЦЕФ

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.