Птахи річки Уж: вивчаємо й спостерігаємо

Величний, з тисячолітньою історією, Ужгород лежить на берегах річки Уж. Набережні стали улюбленим місцем відпочинку як  ужгородців,  так  і  гостей  міста. Тут можна годинами гуляти й спостерігати за пернатими, а їх тут чимало. 25 лютого наукові співробітники сектору природи Закарпатського обласного краєзнавчого музею ім. Т. Легоцького в рамках співпраці Міжрелігійного громадянського природоохоронного форуму Східної Європи (ІРЦЕФ, керівник Олександр Бокотей) у зі Союзом охорони природи Німеччини (NABU, менеджер проекту Іван) Тимофеєв, провели екскурсію берегом Ужа для учнів 2 В класу ЗОШ №5.

Дітки дізналися про величних лебедів-шипунів, які  часто прилітають на річку, про крижнів –  постійних мешканців Ужа. За ними вони мали можливість навіть спостерігати.

 Довідалися про  рибалочку – одну з найкрасивіших пташок, яка часто полює на березі напроти їхньої школи, про бакланів великих, малих білих чепур та червонокнижного лелеку чорного.  Після короткої інформації учні взяли участь у змаганні: хто з них краще знає птахів. Вони поділилися на  3 команди: Рибалочки, Лебеді та Лелеки і виконували певні завдання: розгадували ребуси, вгадували птахів, шукали правильні відповіді у тестах, відповідали на питання вікторини. Завдання для кожної команди відрізнялися, тому, відповідаючи на питання, учні ще й ділилися корисною інформацією зі своїми однокласниками. 


Дітки весело й пізнавально провели час і обіцяли правильно поводитися у природі: не смітити, не полохати тварин і не витоптувати рослини.

Природа за це віддячить красивими квітами та приємними  пташиними  піснями.  

Дякуємо за організацію заходу  Кияк Людмилі Іванівні вчительці 2 В класу ЗОШ №5 та батькам    

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.