Орнітологічна екскурсія в околицях “Чорного Мочара”, освітня лекція про сов, монтаж гніздової скриньки для сипухи (Tyto alba) і гніздової “труби” для хатнього сича (Athene noctua)

У в рамках співпраці Міжрелігійного громадянського природоохоронного форуму Східної Європи (ІРЦЕФ, керівник Олександр Бокотей) у зі Союзом охорони природи Німеччини (NABU, менеджер проекту Іван Тимофеєв), Леонідом Покритюком проведено орнітологічну екскурсію в околицях Чорного Мочара.

Возможно, это изображение (текст «REDMI NOTE 6 PRO MI DUAL CAMERA»)

Це такий собі бьордвотчінг – спостереження та вивчення птахів. Для когось це хобі, що поєднує активний відпочинок та любительську орнітологію.

Возможно, это изображение (текст «REDMI NOTE 6 PRO MI DUAL CAMERA»)
Нет описания.

Бьордвотчінг є не тільки цікавим хобі, але й також є важливим процесом у досліджені птахів, у встановлені їх місця перебування, стану та різновиду.

На Закарпатті такі екскурсії набирають все більшої популярності!
Колись мрією таких знаменитих закарпатських орнітологів як Александр Грабарь, Олексій Луговой та ін. було, щоб в школах краю розвивався бьордвотчінг на уроках біології.

Возможно, это изображение (текст «REDMI NOTE 6 PRO MI DUAL CAMERA»)
Возможно, это изображение (кирпичная стена и текст «REDMI NOTE6 PRO MI DUAL CAMERA»)
Нет описания.

Під час даної екскурсії, експерт та любитель орнітології – Леонід Покритюк розповів багато цікавинок місцевим жителям та всім охочим про совинних, а також продемонстрував скриньки для сипухи та гніздові “труби” для сича, які він змайстрував власноруч. Цікавинки про найменше село Берегівщини : http://beregovo.today/NewsOpen/id_news_81019и ещё 4

Інформаційна служба ІРЦЕФ

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.