Акція: збережімо первоцвіти

У неділю, 7 березня 2021 року, з важливою місією закликати суспільство дбайливо ставитись до первоцвітів – цих вразливих і так коротко квітучих ефемероїдів зробили виїзд до дендропарку Березинка що в Мукачівському районі Закарпатської області.
https://goo.gl/maps/KHvggz1nr542xjHRA

Акція відбулась у рамках тривалої співпраці Міжрелігійного громадянського природоохоронного форуму Східної Європи (ІРЦЕФ, керівник Олександр Бокотей) у зі Союзом охорони природи Німеччини (NABU, менеджер проєкту Іван Тимофеєв). 

Дендропарк “Березинка” чудове місце для цього. Саме в цю пору року ту масово заквітають шафрани та інші види первоцвітів. В цей час у парку дуже багато відвідувачів та туристів.

Під час акції закликали прохожих берегти первоцвіти, не зривати їх та не купувати їх у торговців. Короткотривалою красою провесни краще насолоджуватись споглядаючи її та фотографуючи. Фото радуватимуть око довгі роки, а зірвані квіти – всього кілька днів…

Окрім первоцвітів дендропарк “Березинка” цікавий багатьма деревами-екзотами, висадженими тут ще в 50-60-х роках. Серед них цікавими є три види справжніх кедрів (Кедри: атласький, ліванський та гімалайський) кедрові сосни, кедр прирічковий, платан, різні види ялин, модрин, кущів барбарису, горобин і ін.

Нагадуємо, що нещодавно ієрархи трьох конфесій Закарпаття закликали до бережливого ставлення до первоцвітів ПЕРВОЦВІТИ – ПРОВІСНИКИ ВЕСНИ – IRCEF

Інформаційна служба ІРЦЕФ

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.