Відеоконференція в рамках RENOVABIS-Pfingstaktion 2021

19 травня 2021 р. о 20 год. Інститут еколого-релігійних студій м.Ужгород прийняв участь в відео конференції в рамках Renovabis-Pfingstaktion 2021 Акції солідарності католиків Німеччини з католиками Східної Європи RENOVABIS з представниками  Єпархіальної  ради католиків Архієпархії Бамберг та Пассау на тему  «Україна між Чорнобилем та екологічною майбутньою роботою в міжрелігійній мережі». 

З основною доповіддю виступив п. Олександр Бокотей,  керівник ГО «Інститут еколого-релігійних студій», виконавчий секретар  ГО «Міжрелігійний форум з питань довкілля у Східній Європі». Поряд із загальними питаннями  існуючих проблем  довкілля та клімату в Україні, а також питаннями в політично-соціальній сфері були фахово висвітлені і питання роботи церкви в природоохоронному аспекті, а також представлена власна позиція щодо питання, яким може бути внесок України у прийнятті відповідальності за Творіння. Також була представлені здобутки та поточна робота організацій.

Доповідь п.Бокотея викликала жвавий інтерес зі сторони німецьких колег та численні додаткові запитання, які п.Олександр таки встиг висвітлити у відведений для програми час.

Синхронний переклад зустрічі забезпечили Павлишинець Лариса та Мокрянин Оксана.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.