Школа юних екологістів отримала своїх перших випускників

Школа юних екологістів отримала своїх перших випускників!


Ми всі говоримо про необхідність змін. Однак будь-які зміни потрібно починати з себе.


І ми раді привітати сьогодні перших випускників Школи юних екологістів, які особистим прикладом готові змінювати вже сьогодні майбутнє нашої країни.

По між лекціями, іграми, мозковим штурмом, азартним пошуком кодів маркування, веселим шумним утрамбовуванням ПЕТ-пляшок, тестуванням різних екоцікавинок учасники змінили своє ставлення до «сміття» і усвідомили, як багато вони можуть зробити вже сьогодні, дещо змінивши звички та відмовившись від зайвого пакування.


А поїздка в мальовниче село Невицьке на Громадську станцію сортування відходів «Вторинка» дала змогу відразу долучитися до доброї справи і дати шанс домашньому непотребу стати новими потрібними суспільству речами. Дізнавшись про неймовірну шкоду батарейок для довкілля, школярі проявили ініціативу не лише самим правильно поводитися з використаними батарейками, здаючи їх в мережі Епіцентр, але й розказувати про їх загрозу та шляхи утилізації друзям та знайомим.

На завершення Школи юні екологісти отримали дипломи, а організатори Лакатош Оксана та Король Світлана – подяки від Голови комісії з питань екології, єпископа Ніла.


Після урочистого вручення дипломів юних учасників чекала довгоочікувана екскурсія в магазин без пластику Зелена крамниця, де дітки отримали ще й подаруночки та солодкі сюрпризи від крамниці.

Щиро сподіваємося, що дана Школа юного екологіста, як і багато інших екошкіл в нашому краї та країні стане тими маленькими колами на воді, що з часом призведуть до великих змін в суспільстві задля чистого та здорового майбутнього наших нащадків.


Проект втілено в рамках співпраці IRCEF \NABU і за благословення Голови Комісії з екології Мукачівської греко-католицької єпархії єпископа Ніла Лущака та Голови Комісії з екології РКЦ єпископа Антала Майнека.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.