Онлайн-зустріч «Збереження творіння: релігійні цінності та стійкість»

Сьогодні керівник Інституту еколого-релігійних студій і виконавчий секретар Міжрелігійного і громадянського природоохоронного форму Східної Європи  Олександр Бокотей взяв участь в онлайн-зустрічі «Збереження творіння: релігійні цінності та стійкість», організовану університетом м.Бамберг (Німеччина).

На зустрічі виступили з доповіддями на тему християнської концепції сталого розвитку, класифікації релігійної освіти, першопочаткової стійкості розвитку світу т.і. як професори університету Бамберг (Крістоф Гусвічка, Томас Вайсер, Сюзанна Талабордон, Таня Гойні) так і представники Східної Європи, запрошені до участі організацією Renovabis, Сергій Єлисаров та Олександр Бокотей.

П. Бокотей виступив з доповіддю “Робота над відповідальністю за створення та сталий розвиток в діяльності комісій з охорони навколишнього середовища Мукачівської греко-католицької єпархії та Римо-католицької церкви в Україні”, де висвітлив напрацювання комісій в сфері сталого розвитку в різних напрямках: екологічне просвітництво, молодіжна школа сталого розвитку, екскурсії та воркшопи з дітками в національних парках, популяризація роздільного збору побутових відходів, лісова педагогіка, збереження біорізноманіття флори та фауни, зокрема проект Bat4man, проведення акцій з висадки зелених насаджень, збереження унікального дубового біотопу в с.Крайниково т.і. Також були представлені проекти, заплановані на найближчі роки.

Послідовний переклад доповіді та її подальше обговорення учасниками були здійснені перекладачкою Ларисою Павлишинець, що забезпечило ефективний діалог між науковцями та активістами різних держав.

Дякуємо всім учасникам за цікавий обмін думками та досвідом, нові ідеї та натхнення на подальшу роботу в напрямку сталого розвитку задля збереження Творіння.  

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.