Послідовні кроки до “Zero Waste”, як шлях до відповідального управління відходами в Ужгороді

“Я буду сортувати, а все скидуватимуть в одну купу( – дзуськи!”
Це найпоширеніший аргумент на наших тренінгах та лекціях. Адже він переконує, що ми все робимо правильно і не потрібно напружуватися і щось змінювати в своєму житті. Але для тих, хто готовий вже сьогодні внести свій особистий внесок в зелене довкілля — даний пост, де розкриваємо всі явки-паролі щодо вторсировини для міста Ужгород.
Отже, як можна бути впевненим, що ваші чемно посортовані макулатура, пластик, залізо, скло потраплять на відповідні заводи, а не на сміттєзвалище? Відповідь очевидна: здавати їх там, де за них вам заплатять гроші. Якщо за це платять, значить це комусь потрібно. Згодні?
Нет описания фото.
І раніше на наших заходах ми неодноразово розповідали про Станцію заготівлі вторсировини “Проектна 3”. І це дійсно чудова можливість зробити корисну справу для тих, хто живе в районі вул.Гагаріна. Але як ми нещодавно говорили з друзями, інколи потрібно бути дуже ековмотивованим, щоб вивозити своє сортовання в інший кінець міста.
І от сьогодні представляєм чудовий проєкт — організацію “Еко-Уж”, яка вже багато років планомірно розбудовує мережу прийомних станцій по всьому місту з дуже і дуже привабливими закупівельними цінами на те, що зазвичай більшість з нас щодня викидає до смітника.
Отже, оптовий склад підприємства знаходиться по вул.Приладобудівників, 7 (позаду “Епіцентр1”) і працює зранечку до вечора , що є зручно для жителів Нового району з власним авто.
Однак зручні пункти прийому є по всьому місту:
– р-н “Велмарту”
– р-н “Дастору”
– р-н “П’яного ринку”
– р-н ринку “Кірпічка”
– р-н ринку “Білочка”
– р-н ринку по вул.Лавріщева.
Возможно, это изображение (на открытом воздухе)м
В планах підприємства також відкриття пунктів в інших частинах міста. Але сподіваюсь, і ці основні значно полегшать життя екосвідомих громадян) Всі пункти працюють і в суботу, а деякі навіть в неділю та у вечірній час.
Якщо потрібна більш детальна інформація щодо розташування чи годин роботи окремих пунктів, пишіть в коментарях.⬇️
Адже разом спільними маленькими правильними діями ми зможемо зробити дуже багато для збереження зеленого простору Карпат!💚
Автор: Іванна Трофименко

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.