ДОПОМОЖИ ПТАХАМ ПЕРЕЗИМУВАТИ

Великі снігопади покрили дерева і все навколо пухким мереживом,  наша природа перетворилась в зимову казку.   Але для птахів настає важка пора і їм так нелегко перезимувати без нашої допомоги, бо, на відміну від інших звірів, птахи не припасають собі кормів.

Фото 1: Фахівці Ужанського національного природного парку розказують і показують фотографії зимуючих птахів

Фахівці Ужанського національного природного парку разом з працівниками ДНЗ №2 «Берізка»  у співпраці з Міжрелігійним громадським природоохоронним форумом Східної Європи (IRCEF)  за підтримки Союзу охорони природи Німеччини (NABU)   в рамках проекту «Церкви і НУО задля екоосвіти в національному парку» 18 січня 2022 року провели акцію «Допоможемо птахам перезимувати» в дитячому садочку ДНЗ №2 «Берізка».

Фото 2: Цікава розповідь. Проводить заступник директора УНПП

 

Фахівці парку ознайомили діточок з птахами, які залишаються зимувати на нашій території (показали кольорові фотографії зимуючих пташок). Пояснили як правильно і чим підгодовувати пташок. Дітям дуже цікаво було розмальовувати спеціально підготовлені кольорові розмальовки пташок.

За зимову допомогу птахи віддячать, знищуючи шкідливих комах в садах, лісах, на полях.

Інформаційна служба ІРЦЕФ

 

 

Фото 3: В підготовці і проведенні акції взяли активну участь вихователь Молнар Марта Андріївна та інші працівники ДНЗ №2

 

Фото 4: Як мені починати розмальовку синички?

 

Фото 5: Дуже цікава робота.

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.