Я люблю Україну

24 березня на базі навчального центру НПУ ім. М. Драгоманова був проведений тематичний захід для дітей тимчасово переселених осіб. Його провела фахівець відділу екологічної освіти НПП «Синевир» (Національний Природний парк “синевир”) Люба Гречин.
Возможно, это изображение (4 человека, люди сидят, люди стоят и на открытом воздухе)
«Я люблю Україну» – цій темі була присвячена зустріч в якій взяло участь 17 дітей.
Дуже важливо зараз, в складний для нас час, поєднувати патріотичну і природоохоронну тематику, щоб сформувати у дітей почуття патріотизму, гідності та гордості за свою країну, цікаві та унікальні місця, створені природою і руками людей. Та разом з цим, виховувати у них почуття відповідальності за створіння – природу.
Діти мали змогу навчитись техніки створення малюнку за допомогою аплікацій та малювати тими інструментами, які їм до вподоби: фарбами, кольоровими олівцями та фломастерами.
Кожен учасник мав нагоду продемонструвати свої творчі здібності, почерпнути нові знання і навички та гарно провести час.
Захід проведено у рамках співпраці з Міжрелігійним та громадянським природоохоронним форумом Східної Європи (IRCEF, керівник Александр Бокотей) за підтримки Союзу охорони природи Німеччини (NABU BundesverbandNABU International), координатор проєкту Ivan Tymofeiev .https://ircef.org/14125/zachid-2/

Інформаційна служба ІЕРС_ІРЦЕФ

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.