Еколого-освітній захід з учнями Колочавської ЗОШ “Наскільки ми екологічні”?

На скільки ми екологічні і чи готові на практиці долучатися до турботи  про природу? Чому треба дбати про чистоту навколишнього  середовища і які загрози для людини можуть виникати  через нераціональне  використання природних ресурсів  і бездумне нищення довкілля? Ці та багато інших питань було розглянуто та обговорено на черговому еколого-освітньому заході з учнями, який пройшов на базі Колочавської ЗОШ І-ІІІ ст. 

В ході зустрічі з’ясувалося,  що молодь активно слідкує за екологічним рухом і не байдужа до сучасних проблем довкілля. 

Подібні питання цікавлять молодь і породжують у них бажання особистої участі у процесі збереження навколишнього середовища, від стану якого на пряму залежить здоров’я людини. 

Молоді було запропоновано пройти тест «Наскільки ви екологічні». Підсумки цього опитування  показали, що молодь  добре  проінформована про екологічні проблеми сучасності і готова долучатися до їх вирішення на місцевому рівні.

Захід провела фахівець відділу екологічної освіти НПП «Синевир» Любов Гречин.

Захід проведено у рамках співпраці з Міжрелігійним та громадянським природоохоронним форумом Східної Європи (IRCEF, керівник Александр Бокотей) за підтримки Союзу охорони природи Німеччини (NABU Bundesverband, NABU International), координатор проекту Ivan Tymofeiev .https://ircef.org/14125/zachid-2/

Інформаційна служба ІРЦЕФ

 

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.