Президент «Католицького сільського життя», архієпископ Пол Д. Етьєн, став 4-м архієпископом Анкориджа

5555-jpgПрезидент «Католицького сільського життя», архієпископ Пол Д. Етьєн, став 4-м архієпископом Анкориджа
«Католицьке сільське життя» вітає президента
У середу, 9 листопада, архієпископ Крістоф П’єр, Апостольський нунцій в США і представник нашого Святішого Отця, Франциска головував на месі для висвячення архієпископа Пола Д. Етьєна в соборі архідієцезії Анкориджа. На месі були присутні католицькі лідери, високопоставлені особи, члени сім’ї, і віруючі з усієї країни.
У своїй проповіді архієпископ Етьєн рефлектує на тему гідності кожної людини, “Наше свято сьогодні нагадує нам про те, що” повноцінне людське життя, життя з гідністю “є життя пройняте Богом, викуплене Ісусом Христом, і натхнене Святим духом! Коли ми повністю зрозуміємо це, тоді наше життя, життя кожного з нас, стане благословенням для інших … Коли ми живемо повністю інтегрованим конфесійним життям, наше життя стає в світі цілющим бальзамом добра і медицини, заліковує рани розділення і розбрату “.
Архієпископ Етьен замінює архієпископа Швіец, який служив в якості архієпископа Анкоріджа з 2001 року, і який подав у відставку в липні 2015 року у віці 75 років.
Архідієцезія Анкоридж покриває 138,985 квадратних миль в штаті Аляска. Вона має населення 483,346 осіб, з яких 27,345, або 6%, є католиками.
Щоб прочитати повний текст проповіді архієпископа, натисніть тут.

CRL President, Archbishop Paul D. Etienne, Installed as 4th Archbishop of Anchorage

Думок на тему “Президент «Католицького сільського життя», архієпископ Пол Д. Етьєн, став 4-м архієпископом Анкориджа”

Коментарі закриті.