Зелена сертифікація

Зелений рейтинг або сертифікація використовується для позначення рівня екологічності для нерухомості. Почнемо з того, що системи екологічної сертифікації діляться на дві великі категорії: сертифікація об’єкта нерухомості. Ці методики оцінюють весь цикл реалізації проекту, від проектних робіт до демонтажу будівлі; сертифікація матеріалів. Тут оцінюються «зелені» якості окремих матеріалів і комплектуючих.
У наш час розвивається також напрям: Зелена сертифікація церков. Для Церков це не лише сертифікація  храмових та інших церковних будівель, а й визнання екологічного стилю життя церковних (релігійних)  громад.

Відомі кілька провідних проектів, які стосуються цього напряму.

1. EMAS
Система екологічного управління та аудиту ЄС (EMAS) є інструментом управління, розробленим Європейською Комісією.
EMAS є відкритою організацією для поліпшення екологічних показників. Вона охоплює всі сектори економіки та послуг і застосовується у всьому світі.

Офіційна сторінка: http://ec.europa.eu/environment/emas/index_en.htm


1. Програма зеленої сертифікації Green Faith

https://greenfaith.org/geoengineering

Зелена віра була заснована в 1992 році єврейськими та християнськими лідерами в Нью-Джерсі, які вважали, що релігійна громада держави потребує організації, яка з’єднує різноманітні релігійні традиції з збереженням довкілля. Протягом багатьох років «Зелена віра» скликала конференції, виступала за краще усвідомлення відносин між релігією і землею, а також зростаючим числом програм, що сприяли зеленій енергії в церквах і домогосподарствах.

Картинки по запросу Green certification Green Faith


Програма сертифікації зеленої віри для єпископських церков направляє церкви через процес включення релігійної турботи про навколишнє середовище до духовності, поклоніння, релігійної освіти, управління та адвокації за справедливість. Веб-сайт Green Faith містить посилання на інформаційний веб-семінар і презентацію PowerPoint.


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.