Ні глобалізації байдужості – так глобалізації солідарності та екологічної відповідальності

«Ні глобалізації байдужості – так глобалізації солідарності та екологічної відповідальності!», – це ключове послання конференції на тему «Кліматична справедливість: етичні та політичні питання», яка проходила 27-29 травня у м. Вюрцбург (Німеччина).

Захід був організований Німецькою Єпископською Конференцією з метою переосмислення місії Церкви в контексті сучасних екологічних викликів.

Червоною ниткою програму та роботу конференції пронизувало питання конкретних відповідей Церкви на конкретні екологічні виклики. До пошуку ековідповідей Церкви на сучасні виклики долучився проф. д-р Володимир Шеремета, керівник Бюро УГКЦ з питань екології, який взяв участь у панельній дискусії на тему «Кліматична справедливість: конкретні виклики для справедливості».

Доповідач у панельній дискусії з преосвященнішим Бернардо Йоганесом Балманом, єпископом єпархії Обідос (Бразилія) і п. Барбарою Гендрікс, попереднім екоміністром Німеччини, сфокусувався на ролі Церкви у формуванні «інтегральної екології», що є ключем для вирішення численних екологічних питань сучасності. Присутнім були представлені окремі зразкові форми екологічного служіння Української Греко-Католицької Церкви у тріаді «керигма-літургія-дияконія», завдяки яким Церква більш цілісно уприсутнює віру в Бога Творця і вносить важливу лепту для побудови більш справедливого та сталого суспільства.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екологіїhttps://ecoburougcc.org.ua/index.php/ekolohichni-novyny/4541-ni-hlobalizatsii-baiduzhosti-tak-hlobalizatsii-solidarnosti-ta-ekolohichnoi-vidpovidalnosti?fbclid=IwAR3AU9HM3adZUD04eAalelVc-danOBgI0nWWQR6VG9aGSsLbD1-uv4H9YS8

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.