Нові антисмогові тротуари у Варшаві

Понад 2 тис. м кв нового антисмогового тротуару збудують у мікрорайоні Варшави – інформує Управління міських доріг (ZDM), яке вже розпочало будівельні роботи.

Вавер невдовзі приєднається до столичних мікрорайонів, які мають спеціальні тротуари, що очищують повітря. Такі вже були збудовані на Волі і в Мокотові. Тепер Управління міських доріг оголосило про початок робіт.

Черговий варшавський антисмоговий тротуар буде збудований на вулицях Броніслава Чеха і Сеймиковій. Як повідомляє ZDM, його довжина буде становити майже кілометр, він проходитиме південною стороною вул. Чеха і обома сторонами вул. Сеймикової.

Для будівництва використовуватимуть спеціальні бетонні плити розміром 50 х 50 см. Дослідження показали, що спеціальний вид бетону, з якого виготовляють цей вид тротуару, дозволяє зменшити концентрацію небезпечного двоокису азоту в повітрі на 30 %.

Це не єдиний проект з антисмоговими тротуарами у Варшаві. ZDM повідомило, про встановлення антисмогових тротуарів на алеї Війська Польського, алеї Солідарності, алеї Авіаторів.

Джерело: warszawa.naszemiasto.pl

Джерело: http://monitor-press.info/ua/categories/polshcha/34408-novi-antysmohovi-trotuary-u-varshavi?fbclid=IwAR25VE_5HwlxkpFfasKsyKxPGI98yV8Yo7KmanKJFPMzRxCcYGMMBpcriLs

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.