Дивовижна церква побудована з живих дерев у Новій Зеландії


Дивовижна церква розташована на одному з островів Нової Зелендії на якому відбувалися зйомки «Володарів кілець-трилогія». Споруда церкви утворюється майже повністю з живих дерев з товстими листяним покриттям і створює для неї тінистий інтер’єр. Церква може вмістити сотні людей і була посаджена Баррі Коксом у 2011 році на його маєтку.
Оригінальне натхнення до Кокса прийшло «як відступ від урбанізації». Протягом 4 років «церква росла» і коли про неї дізнались люди  він вирішив відкрити її і навколишні сади для громадських і приватних заходів. Дерево Церква в даний час розташовується біля трьох акрів садів, в тому числі і лабіринту ходьби, що був придуманий на стародавньому Єрихоні 460 років до нашої ери.

interior

Залізний каркас є основою церкви, а Кокс захотів щоб стіни і дах будівлі були природними, і абсолютно різними. Вільха була обрана для даху, так як вона є досить гнучкою, щоб вона виросла в залізній рамі, яку буде видалено, коли гілки стануть досить сильними, щоб підтримувати церкву самі.

treechurch_05
treechurch_07
treechurch_08
treechurch_02
treenchuch_09

Джерело інформації: http://www.newskraine.com.ua/divovizhna-tserkva-pobudovana-z-zhivih-d/?fbclid=IwAR0a7vL7xawmz-yL9vIyt0XCZRkRF05qQB0Vd3XOg6F8pTwYDoNoWLHFgyk

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.