Перспективи розвитку туризму та формування привабливості громад

9 серпня 2019 року о 10 год. у приміщенні Іршавської РДА відбувся тренінг на тему “Перспективи розвитку туризму та формування привабливості громад. Мобілізація та активізація сторін, населення”.

Олександр Коваль керівник Туристичного інформаційного центру Закарпаття під час кількагодинного тренінгу навчив присутніх як розвивати туризм на території нацпарків і на прилеглих до них територій, формувати та просувати бренд території, створювати спільні продукти та послуги для туристів.

    Захід відбувся в рамках проекту, Союзу охорони природи Німеччини (НАБУ) у співпраці з Інститутом еколого – релігійних студій (IERS). “Адаптація місцевих громад до ргозширення національних парків Закарпаття спільними зусиллями Церков і НУО”. Проект впроваджується на території трьох закарпатських парків, що були розширені за рахунок нових територій у квітні цього року – національний природний парк “Синевир”, “Ужанський” НПП та НПП ” Зачарований край”.

Джерело: http://nppzk.info/no_cache/novini/novina/article/perspektivi-rozvitku-turizmu-ta-formuvannja-privablivosti-gromad.html?fbclid=IwAR3d_IqNBhV6AXF0OKSTHTfTUvTs6BqtwH96pWZBfIf9L2_FKBkQaP71YPg

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.