ЗАКЛИК ПАПИ ДО МОЛИТВИ ЗА ПРИБОРКАННЯ ЛІСОВИХ ПОЖЕЖ В АМАЗОНІЇ

До молитви за якнайшвидше приборкання лісових пожеж в басейні Амазонки закликав Папа після молитви «Ангел Господній» у Ватикані.Про це повідомляють Новини Ватикану.

“Всі ми стурбовані величезними пожежами, які розвинулись в Амазонії. Молімось, щоб за зусиллям усіх, вони були якнайшвидше приборкані. Ці лісові легені є життєво важливими для нашої планети”.

З таким закликом Папа Франциск звернувся після проказування Марійської молитви «Ангел Господній» з вірними, що зібрались опівдні 25 серпня 2019 року, на площі Святого Петра у Ватикані.

Від 15 серпня ц.р., безпрецедентні пожежі розвинулись у дощових лісах басейну Амазонки, охопивши переважно території Бразилії та Болівії. Наслідки пожеж вже охопили віддалені місця Бразилії. Дощові ліси Бразилії називають «легенями планети», бо вони виробляють 20% кисню земної атмосфери та значно впливають на перебіг кліматичних змін. З початку року Національний інститут космічних досліджень Бразилії зареєстрував понад 73 000 лісових пожеж.

Рада Єпископів Конференцій Латинської Америки та Карибського регіону (CELAM) звернулась із закликом до окремих країн та міжнародного співтовариство й ООН вжити всіх можливих заходів для швидкого погашення лісових пожеж в Амазонії. Єпископи висловили солідарність з корінними народами, що живуть й регіонах, що постраждали від пожеж. «Щоб зупинити дальше знищення необхідна солідарність та швидка допомога світової спільноти», – ствердили латиноамериканські єпископи.

Із закликами до термінових заходів порятунку дощових лісів Амазонії виступили також Єпископські Конференції Бразилії, Мексики та Парагваю.

Джерело: http://kmc.media/2019/08/26/zaklyk-papy-do-molytvy-za-pryborkannya-lisovykh-pozhezh-v-amazoniyi.html?fbclid=IwAR2xD6Bl2RjIsZlrrQrInvAkCj9IsekpMdxqCfuox_hTZ6vh0TiaY71Ft6Q

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.