Габріель Рожар, 7 років, «Хлопчик Миру» та герой соціальних медіа

Маленький хлопчик-християнин живе з батьками в місті Юханабад, район в Лахорі. Він завантажив відео та зображення із повідомленнями про мир на Youtube (https://www.youtube.com/watch?v=6d5TWsBoCwA&feature=share)  та Facebook. Для його батька є: “Дивовижно було бачити, як цей маленький хлопчик виступає за таку важливу справу”.

Цього хлопчика  звуть Габріель Роджар, йому 7 років. живе з батьками в місті Юханабад, район Лахору. Він є Хлопчиком Миру” ( ‘Peace Boy’ )  в Пакистані.

Незважаючи на свій вік, він розуміє, що в сучасному світі є надзвичайна потреба миру та злагоди, адже він є нашим спільним домом. З цієї причини, надихнувшись коміксами-супергероями, такими як Бетмен, Людина-павук та Залізна людина, він вирішив створити нового супергероя і назвав його «Хлопчик Миру (“Peace Boy”).

Оскільки жодна людина світу не перетворилася на вигаданого супергероя, він вирішив зробити себе носієм повідомлення про мир у світі за допомогою відеороликів, розміщених у соціальних мережах.

За допомогою батька він створив сторінку у Facebook https://www.facebook.com/PEACE-BOY-321329445037690/ та канал Youtube, присвячений супергерою. Тут він завантажує відео та зображення, в яких він ділиться своїми ідеями. «Хлопчик Миру»  вважає, що всі ми повинні жити в мирі як квіти і рослини, а не воювати один з одним. Усі ми повинні поширити аромат миру і зробити цю планету гідним місцем для проживання дітей. Він зазначає, що ніколи не буде втомлюватися поширювати новини про мир у всьому світі.

Нур Алам Рожар, батько Габріеля, пишається ініціативою свого сина. “Мені приємно і чесно бачити, що мій син взяв на себе цю велику ініціативу з доброї справи. Я пишаюся тим, що є батьком «Хлопчика Миру» і сподіваюся, що він може поширити повідомлення по всьому світу. Це було дивно бачити, як цей маленький хлопчик виступає за таку важливу справу. Я сподіваюся, що діти, дівчата та хлопці можуть приєднатися до нього. Бог благословить його! “

Ось інтерв’ю з Габріелем Рожаром.

– Як ви придумали цю ідею стати миром хлопця і хто вас надихнув?

– Я дивився мультфільми “Месники” минулого року, і раптом я запитав свого батька, чому поряд із Людьми-павуком, Суперменом, Бет-чоловіком, Залізною людиною і т.д., нама Людини Миру? “Ти не стаєш миролюбною людиною?”

Батько сказав мені, що якщо немає Мирової людини: “Чому б тобі не стати Людиною Миру?”

Я сказав: “Тату, я не людина, я просто дитина…». Тоді раптом у мене з’явилася ідея. «Якщо немає Людини Миру, то чому б і не було хлопчика миру!!!».

– Чи отримуєте ви відповідь від однокласників / друзів / вчителів, коли вони переглядають ваші відео про мир?

– Так, мої однокласники та вчителі та мої друзі в моєму районі дуже мене заохочують і кажуть, що я є джерелом натхнення для них.

– Будучи християнином, ви коли-небудь стикалися з будь-якою критикою з боку своїх друзів-мусульман за те, що вони є хлопчиком-миротворцем?

– Батько завжди каже мені думати позитивно, навіть якщо обставини справді важкі. Такої відповіді я ще не отримав від однокласників. Я навчаюсь у християнській школі, де більшість учнів – християни.

– Ви отримали цю ідею з Євангелія, коли Христос навчав миру, любові та спільності? Чи пов’язуєте ви свої мирні відео з навчанням Євангелія?

– Я завжди вірю, що Ісус Христос, який є Принцем Миру, є моїм прикладом для наслідування. Ми щодня проводимо разом сімейні молитви. Батьки вчать мене Добрій Новині, і вони мотивують мене йти слідами Ісуса Христа в моєму житті.

Яке повідомлення ви хочете надіслати читачам у світі через це інтерв’ю?

Я хочу, щоб діти в моїй прекрасній країні та в усьому світі поєдналися зі мною у поширенні послання миру, щоб ми могли побудувати мирне та справедливе суспільство.

автор: Шафік Хохар

Джерело: http://asianews.it/news-en/Gabriel-Rojar,-6,-‘Peace-boy’-and-social-media-hero-44043.html?fbclid=IwAR0TVNAFpa13hiecPQVzWKCUlxTfYFeB2ffaT4kIcbusqcvKmeW9fBowyGU

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.