«Довкілля і клімат: інформаційно-аналітичний огляд екологічної та кліматичної політики і права ЄС» за липень-серпень 2019 року.

У липні розпочалося шестимісячне головування Фінляндії в Раді ЄС, зусилля якої будуть зосереджені на посиленні ролі ЄС як глобального лідера у кліматичній сфері. Продовжилися вибори та призначення інституцій ЄС. Вперше в історії Європейської Комісії її очолила жінка – Урсула фон дер Ляєн, яка у своїй майбутній діяльності першість надала екологічним питанням. Розпочав роботу оновлений склад парламентського Комітету з питань довкілля, охорони здоров’я та харчової безпеки.

Картинки по запросу Довкілля і клімат

Європейська Комісія виступила з комюніке, присвяченому захисту та відновленню лісів у світі, та презентувала нову програму «Горизонт Європа», яка замінить Горизонт 2020. Європейське агентство хімічних речовин реалізовувало низку завдань, зокрема і щодо стійких органічних забруднювачів. Громадська ініціатива, спрямована на припинення негуманного ставлення до сільськогосподарських тварин, які утримуються у клітках, одержала необхідну кількість голосів для подальшого її розгляду Європейською Комісією та вжиттю нею відповідних дій.
Влітку представлено доповідь, присвячену взаємозв’язку зміни клімату та землекористування, оприлюднені висновки щодо реформування Енергетичного Союзу, подальшої узгодженості енергетичного та промислового законодавства з кліматичною політикою ЄС, опубліковано звіт про інвентаризацію викидів в ЄС. Європейська Комісія зареєструвала громадську ініціативу щодо економічних питань, спрямованих на боротьбу зі зміною клімату. 

Society & Environment

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.