Розвиток туризму на території національних природних парків

Про розвиток туризму в національних природних парках України. Туризм в Україні має високий потенціал, роль нац парків зростає. Розкриваємо проблеми та задачі, кроки для розвитку туризму на території НПП України.

Дана інформація буде корисною для тих, хто прагне розібратись в питанні розвиту туризму на території національних природних парків.

Ви маєте можливість познайомитись з принципами, тенденціями та перспективами розвитку туризму на території НПП.

Національні природні парки України можуть отримувати додатковий прибу­ток, як організатори туристичних програм на місцях, надаючи відвідувачам різноманітні послуги. Території громад, де розташовані національні парки, мають значний туристичний потенціал, а роль еко туризму тут є провідною, розвиток потенціалу територій національних природних парків передбачає грамотне та раціональне використання екотуристчиного потенціалу.

Ми розуміємо, що не кожен національний природний парк може отримати дохід від туризму, але цю роботу слід розглядати, як просвітницьку, що посилює цінність та роль території національного парку, його біорізноманіття, а також як промоційну роль важливості збереження дикої природи. 

Звичайно, ми за цю коротку лекцію не зможемо охопити усі складові, які стосуються питання розвитку туризму на території НПП, чи вивчення кращих практик, але ми спробуємо сфокусувати увагу на головних аспектах.

Отже, що робити? Уважно слухайте лекцію, аналізуйте кожну частину презентації, ставте та  дайте собі відповіді на питання.

Зміст онлайн-лекції

  1. Туризм на території національних природних парків
  2. Тенденції розвитку туризму
  3. Проблеми розвитку туризму в національних парках
  4. Мінімізація негативного впливу туризму на національні парки
  5. Кроки для розвитку туризму на території національних парків
  6. Роль національних парків у розвитку туризму українських Карпат

Вам також будудть цікаві наступні лекції по темі розвиток потецніалу території національних природних парків. Слідкуйте за оновленнями.

Нові продукти та послуги для розвитку туризму НПП

Онлайн-лекція від «Турінформ Закарпаття» (лектор Олександр Коваль) створена в рамках проекту «Адаптація місцевих громад до розширення національних парків Закарпаття, спільними зусиллями Церков та НУО» у співпраці з Інститутом еколого-релігійних студій та Союзом охорони природи Німеччини та за підтримки МЗС Німеччини.

Джерело: https://tourinform.org.ua/rozvytok-turyzmu-na-terytoriyi-natsionalnyh-pryrodnyh-parkiv/?fbclid=IwAR3ZFauIPbCbmd_y7xciayrZoXwXwZxbNhRxjwFXC_ZHT-OwqB7vkQ3Y1Z0

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.