Інформаційний захід для директорів шкіл

6 грудня 2019 року в ЗІППО (Закарпатський Інститут післядипломної педагогічної освіти) відбувся черговий інформаційний захід, на якому було представлено роботу Інституту еколого-релігійних студій в рамках проекту Союзу охорони природи Німеччини (NABU) «Адаптація місцевих громад до розширення національних парків Закарпаття спільними зусиллями Церков та громадських організацій». На інформаційному заході за координації співробітників Інституту Бокотей Олександра і Біланича Михайла були присутні вчителі і керівники загальноосвітніх шкіл, управлінці середньої ланки з освітньої галузі. Інформаційний захід став черговим етапом у співпраці Кафедри суспільно-гуманітарної та етико-естетичної освіти ЗІППО, з якою Інститут еколого-релігійних студій співпрацює близько 10 років. Спільні семінари і тренінги проводяться щороку і важливо, що щорічний семінар з питань екологічної етики проводиться на надзвичайно високому фаховому рівні.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу изображение_viber_2019-12-06_11-54-13-1024x768.jpg

Представники Інституту еколого-релігійних студій донесли інформацію про активності проекту і зокрема наголосили на особливостях проведення екопросвітницької кампанії за участю релігійних громад регіону. Було відзначено важливість продовження роботи по забороні використання штучної церковної атрибутики (штучних квітів і вінків), оскільки цьогорічна кампанія дала добрі результати.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу изображение_viber_2019-12-06_11-54-13-1024x768.jpg

Було наголошено на важливості еколого-просвітницької роботи з різними віковими категоріями населення, особливо з школярами. Було презентовано інші активності проекту і плани майбутніх екоініціатив. Також було презентовано інформаційні ресурси проекту і поширено еколого-освітню літературу видану в рамках проекту. Інформаційна служба Інституту еколого-релігійних студій

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.