Сільський туризм на території національних природних парків

Дана онлайн-лекція може бути цікава для тих, хто починає займатися сільським туризмом, або вже працює. Організація та розвиток потенціалу сільського туризму на території громад національних природних парків може принести відчутні вигоди для ключових учасників, як жителів громад, органів влади та бізнесу.

Ви маєте можливість познайомитись з основними аспектами розвитку сільського туризму на території національних природних парків.

Звичайно, ми за цю коротку лекцію не зможемо охопити усі складові, які стосуються питання розвитку туризму на території НПП, чи вивчення кращих практик, але ми спробуємо сфокусувати увагу на головних аспектах.

Отже, що робити? Уважно слухайте лекцію, аналізуйте кожну частину презентації, ставте та  дайте собі відповіді на питання.

Зміст онлайн-лекції

  1. Що таке сільський туризм
  2. Сільський туризм, як перспектива розвитку територій НПП
  3. Переваги від розвитку сільського туризму на території громад нац парків
  4. Туристичний бізнес у сільській місцевості
  5. Варіанти формування сільського туризму на території НПП
  6. Передумови для розвитку туризму на сільських територіях
  7. Переваги розвитку сільського туризму в громадах національних парків
  8. Локальні можливості для розвитку сільського туризму

Онлайн-лекція від «Турінформ Закарпаття» (лектор Олександр Коваль) створена в рамках проекту «Адаптація місцевих громад до розширення національних парків Закарпаття, спільними зусиллями Церков та НУО» у співпраці з Інститутом еколого-релігійних студій та Союзом охорони природи Німеччини та за підтримки МЗС Німеччини.

туризм нпп

Джерело: https://tourinform.org.ua/silskyj-turyzm-na-terytoriyi-natsionalnyh-pryrodnyh-parkiv/?fbclid=IwAR0ZU7Ya-CRDQ_Pha18dxuUATzDN8ftfee69Jq97gAPed4-5OJEaF0KX_5o;

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.