Програми та заходи для залучення туристів на території національних парків

Дана інформація буде корисною для тих, хто прагне розібратись в питанні розвиту туризму та залучення туристів на території національних природних парків.Розглядаємо питання, щодо ключових учасників, розвитку потенціалу турів та продуктів, питання як залучити туристів, заходи щодо підвищення туристичної привабливості регіону, розвиток туристичної інфраструктури, формування привабливості та просування території громади, роботи над задачами з розвитку програми промоцїі туризму на території нац парку, та питання як та де туристи купують продукти.

Дана інформація буде корисною для тих, хто прагне розібратись в питанні розвиту туризму на території національних природних парків.

Ви маєте можливість познайомитись з основними аспектами залучення туристів на території національних природних парків.

Звичайно, ми за цю коротку лекцію не зможемо охопити усі складові, які стосуються питання розвитку туризму на території НПП, чи вивчення кращих практик, але ми спробуємо сфокусувати увагу на головних аспектах.

Отже, що робити? Уважно слухайте лекцію, аналізуйте кожну частину презентації, ставте та  дайте собі відповіді на питання.

Зміст онлайн-лекції

  1. Ключові учасники
  2. Розвиток потенціалу турів
  3. Як залучити туристів?
  4. Заходи щодо підвищення туристичної привабливості регіону формуватимуться за такими напрямками
  5. Розвиток туристичної інфраструктури:
  6. Формування привабливості та просування території громади:
  7. Робота над задачами з розвитку програми промоцїі туризму на території нац парку
  8. Як та де туристи купують продукти?

Вам також будудть цікаві наступні лекції по темі розвиток потецніалу території національних природних парків. Слідкуйте за оновленнями.

Онлайн-лекція від «Турінформ Закарпаття» (лектор Олександр Коваль) створена в рамках проекту «Адаптація місцевих громад до розширення національних парків Закарпаття, спільними зусиллями Церков та НУО» у співпраці з Інститутом еколого-релігійних студій та Союзом охорони природи Німеччини та за підтримки МЗС Німеччини.

туризм нпп

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.