Туристичний кластер як модель розвитку туризму на території НПП

Розглядаємо приклад розвитку кластерної моделі регіонального розвитку території національного природного парку, через активізацію підприємницької діяльності у сфері туризму, сприяння створенню нових робочих місць, зростанню доходів місцевого населення та наповненню бюджетів, покращенню якості туристичних продуктів тощо.

Дана інформація буде корисною для тих, хто прагне розібратись в питанні розвиту туризму на території національних природних парків.

Ви маєте можливість познайомитись з основними аспектами створення туристичних кластерів на території національних природних парків.

Звичайно, ми за цю коротку лекцію не зможемо охопити усі складові, які стосуються питання розвитку туризму на території НПП, чи вивчення кращих практик, але ми спробуємо сфокусувати увагу на головних аспектах.

Отже, що робити? Уважно слухайте лекцію, аналізуйте кожну частину презентації, ставте та  дайте собі відповіді на питання.

Зміст онлайн-лекції

  1. Що таке туристичні кластери
  2. Кластерний підхід в управління туризмом на території національних парків
  3. Причини об’єднання підприємств в кластер
  4. Критерії вибору дестинацій для створення туристичного кластеру
  5. Стадії розвитку туристичних кластерів
  6. Модель розвитку кластера
  7. Технологія формування туристичного кластера
  8. Стратегія розвитку дестинації (рекомендована структура)

Вам також будудть цікаві наступні лекції по темі розвиток потецніалу території національних природних парків. Слідкуйте за оновленнями.

Онлайн-лекція від «Турінформ Закарпаття» (лектор Олександр Коваль) створена в рамках проекту «Адаптація місцевих громад до розширення національних парків Закарпаття, спільними зусиллями Церков та НУО» у співпраці з Інститутом еколого-релігійних студій та Союзом охорони природи Німеччини та за підтримки МЗС Німеччини.

туризм нпп

Джерело: https://tourinform.org.ua/silskyj-turyzm-na-terytoriyi-natsionalnyh-pryrodnyh-parkiv/?fbclid=IwAR0ZU7Ya-CRDQ_Pha18dxuUATzDN8ftfee69Jq97gAPed4-5OJEaF0KX_5o;

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.