Браконьєрам роздають посади в Карпатському біосферному заповіднику

Нещодавно директор Карпатського біосферного заповідника Микола Петрович Рибак прийняв на посаду начальника Трибушанського ПНДВ колишнього майстра лісу Щаульського лісництва ДП “Рахівське ЛДГ”, заступника голови ТМР “Грінвуд” Василя Миколаєвича Шемоту, що викликало в громадськості чимало запитань, а от колектив ТМР “Грінвуд” таке призначення гучно відсв’яткував. Повідомляє “Трибуну” депутат Рахівської райради Микола Кокіш-Мельник.

            Про те, що ТМР “Грінвуд” незаконно використовує 1958га земель природно-заповідного фонду Карпатського біосферного заповідника вже чимало було сказано в ЗМІ але  зараз слово за правоохоронцями.

Судячи із такого призначення,  то залишається здогадуватись чим керувався директор Карпатського біосферного заповідника коли приймай на роботу заступника голови ТМР “Грінвуд” який був причетний до браконьєрства.

Певно представники ТМР “Грінвуд” зуміли переконати($) Рибака Миколу Петровича, що людина яка нищить диких звірів, робить селфі із трупами диких звірів, за один день людина вже почала їх любити і не буде вбивати? А може директору Карпатського біосферного заповідника Миколі Рибаку м’яса не вистачає? – риторично запитує Микола Кокіш-Мельник.

Раніше “Трибуна” з цього приводу повідомляла: Рахівські браконьєри погрожують вбивством районному мисливознавцю

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.