Чи сортують сміття українці: опитування

Сортируют ли мусор украинцы

Сортування сміття в Україні все більше потрібно і популярно: нові сміттєсортувальні лінії в містах, пропаганда сортування в ЗМІ і в офісах великих компаній. Але чи сортують сміття рядові українці – дивіться далі.

З 1 жовтня 2019 року набрав чинності вступили нові державні будівельні норми по готелям. Сортування сміття в українських готелях стала обов’язковою, а сміттєпроводи тепер назавжди залишаться в минулому.

У Харкові вже давно існує практика Сортування сміття в українських готелях стане обов’язковою, коли тверді побутові відходи сортують і з них отримують корисні з фінансової точки зору ресурси, наприклад: макулатуру, скло і пластик.

сортування сміття
Как правильно сортировать мусор / Инфографика 24 канала

А ось в Чернівцях мешканці самоорганізувалися і почали сортувати сміття. Для цього спочатку здобули перемогу в конкурсі громадських проектів та отримали підтримку місцевої влади. Тепер сміття миють, сортують і здають на підприємство, яке ще й платить їм за правильно утилізовані відходи.

Крім того, за інформацією дослідження USA Today, Україна опинилася на дев’ятому місці серед виробників сміття в світі. З населенням в 44,8 мільйона громадян українці виробляють 474,1 мільйона тонн сміття в цілому і більше 10 тонн сміття на людину в рік.

Зараз в Україні немає жодного сміттєпереробного заводу. Шанс стати першим в країні є у міста Львова. Крім того, новий комплекс повинен бути побудований і в Києві. Планується, що він зможе переробляти до 700 тисяч тонн сміття на рік. У Києві побудують потужний сміттєпереробний завод

Ми вирішили запитати, сортують чи сміття самі українці, що спонукає їх це робити і що навпаки заважає.

Відповіді українців дивіться у відео:

Джерело:https://24tv.ua/ru/sortirujut_li_musor_ukraincy_neozhidannye_otvety_n1265376

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.