10 років, щоб врятувати дику природу: прогнози ООН для планети (відео)

Щоб зберегти біорізноманіття Землі, у людства є час до 2030 року.

У людства залишилося всього 10 років, щоб врятувати дику природу на Землі. Такого висновку дійшли вчені у звіті Конвенції ООН із біорізноманіття. Аби до 2030 року на планеті залишилися всі із нині існуючих видів, необхідно виконати план. Зокрема, на 50% скоротити забруднення довкілля гербіцидами та пластиковими відходами. Також необхідно сповільнити глобальну тенденцію до споживацтва. А ще – надати статусу захищеної території щонайменше 30% земної поверхні.

Читайте також Нинішнє десятиліття може стати найспекотнішим за всю історію – ООН Крім того, необхідно допомагати у захисті дикої природи корінному населенню різних регіонів. А також впроваджувати у бізнес та поведінку людей технології збалансованого розвитку (тобто жити і працювати так, аби екосистема могла поглинати забруднення та встигала відновлюватися). За висновками науковців, людство вступило в шосту еру масового вимирання. Вона є першою в історії, спричиненою неприродними факторами. Водночас населення Землі продовжить зростати і до 2050 року сягне 9,8 млрд. Це вплине на потребу в ресурсах, зокрема їжі, інфраструктурі та використанні земель.

Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/ecology/10840640-10-rokiv-shchob-vryatuvati-diku-prirodu-prognozi-oon-dlya-planeti-video.html

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.