Суд відмовив у задоволенні вимог захисників закарпатської Боржави

Суд відмовив у задоволенні вимог захисників закарпатської Боржави

У громадській ініціативі “Врятуй Боржаву” чекають на повний текст судового рішення і готуються оскаржувати його в апеляції.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, сьогодні в Закарпатський окружний адміністративний суд під головуванням Сергія Гаврилка завершив розгляд резонансної справи щодо визнання дій Державної архітектурно-будівельної інспекції протиправними і скасування виданого нею дозволу на будівництво ВЕС на Боржавських Полонинах.

Йдеться про судове засідання в Ужгороді у справі визнання дій Держархбудінспекції протиправними та скасування виданого нею дозволу на скандальне будівництво 34-х гігантських вітряків, які планують розмістити на унікальному Боржавському хребті.

За підсумками розгляду справи суд відмовив у задоволенні позовних вимог позивача ГО “Міжнародний інститут людини і глобалістики “Ноосфера”.

Як повідомляють у цьому зв’язку в ініціативі “Врятуй Боржаву”, “Чекаємо на повний текст судового рішення з обґрунтування мотивів відмови і будемо готувати апеляцію. Результат не є неочікуваним, ми від початку були налаштовані на тривалу боротьбу. Дякуємо всім за підтримку і продовжуємо працювати!”.

Нагадуємо, що наступне судове засідання у справі по скасуванню висновку ОВД заплановане на 29 січня.

Джерело:https://zakarpattya.net.ua/News/198942-Sud-vidmovyv-u-zadovolenni-vymoh-zakhysnykiv-zakarpatskoi-Borzhavy?fbclid=IwAR2PpoV2c7kgPzVPEh2X3eLljGsHwFsqidqGU7XzXE7MmyJEJQNRoPjg8ys

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.