Тренінг з питань відповідального управління відходами для школярів

31 січня 2020 року у Перечинському ліцеї (Перечинськои міської ради)  відбувся тренінг з питань відповідального управління відходами.

Тренінг покликаний прищепити в учнів навички по відповідальному поводженню з ТПВ задля створення системи сортування сміття та значення повторної його переробки. Метою проведення тренінгу було екопросвітництво дітей і молоді в сфері відповідального ставлення до відходів та збереження чистоти природного довкілля, а також формування відповідальності за створений Богом світ – природу з молодих років. Тренінг охопив близько 50 учнів.

Нет описания фото.

Під час тренінгу в школах для школярів були проведені майстер-класи по шляхах зменшення побутових відходів, а також методиках по наданню відходам «другого життя». Надзвичайно важливо для сталого виховання свідомості учнівського колективу було облаштування навчальних стендів які унаочнюють значення теоретичного та практичного сортування сміття. На завершення учасники змогли прийняти участь в конкурсі і власноруч виготовити авторські вироби із відходів.

На изображении может находиться: один или несколько человек и люди стоят

Захід проводився в рамках Міжнародного проекту: «Екологічна освіта та підвищення рівня екологічної свідомості в регіоні Вайоц-Дзор Вірменії та Закарпатській області України», який реалізується Інститутом еколого-релігійних студій (Ужгород) з Syunik development NGO (Вайоц-Дзор) під кураторством Протестантського Інституту міждисциплінарних досліджень Гедельберзького університету (FEST) і підтримки Екологічної агенції Дессау (Dessau). Інформаційна служба

Нет описания фото.

На изображении может находиться: один или несколько человек и в помещенииЗалишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.