Тренінг з питань відповідального управління відходами ініціювали і провели Національний природний парк «Зачарований край»

10 березня 2020 року у КЗ ЗСО “Ільницькій гімназії” відбувся тренінг з питань відповідального управління відходами ініціювали і провели Національний природний парк «Зачарований край» за підтримки Інститута еколого-релігійних студій. Тренінг покликаний прищепити в учнів навички по відповідальному поводженню з ТПВ задля створення системи сортування сміття та значення повторної його переробки.

На изображении может находиться: 25 человек, в том числе Євген Гіга, люди стоят


Працівники парку розповіли учням про проблематику засмічення, проблеми зі сміттям в нашому районі, показали на прикладі як повинен відбуватися процес сортування,скільки тривають перегнивання того чи іншого мусору, вчили дітей не смітити.
Метою проведення тренінгу було екопросвітництво дітей і молоді в сфері відповідального ставлення до відходів та збереження чистоти природного довкілля, а також формування відповідальності за створений Богом світ – природу з молодих років.
Тренінг охопив близько 30 учнів.

Нет описания фото.


Захід проводився в рамках Міжнародного проекту: «Екологічна освіта та підвищення рівня екологічної свідомості в регіоні Вайоц-Дзор Вірменії та Закарпатській області України», який реалізується Інститутом еколого-релігійних студій (Ужгород) з Syunik development NGO (Вайоц-Дзор) під кураторством Протестантського Інституту міждисциплінарних досліджень Гедельберзького університету (FEST) і підтримки Екологічної агенції Дессау (Dessau).
Інформаційна служба

На изображении может находиться: 23 человека, люди стоят

Джерело: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=199968904609185&id=100037882304649

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.