Наші стипендіати

DBU – Німецький федеральний екологічний фонд щороку надає можливість молодим науковцям Центральної та Східної Європи в рамках MOE-Austauschstipendienprogramm der DBU отримати нові знання, вміння, компетенції та практичні навички, важливий досвід у різних наукових напрямках, які спрямовані на захист навколишнього середовища та досягнення цілей сталого розвитку. Можливість протягом одного року пройти стажування на базі ВНЗ, НДІ, НУО, установи чи підприємства Німеччини – це шанс для революційного саморозвитку, формування нових ідей, цілей, налаштування контактів, ознайомлення з іншою культурою, традиціями, вдосконалення мовних навичок, підняття загального та мовного рівня загалом. Молоді науковці, які мали можливість пройти подібне стажування повертаються в Україну з новими ідеями, рішеннями, контактами, напрямками і шляхами вирішення того чи іншого завдання і можуть позитивно та ефективно вплинути на розвиток українського і східноєвропейського суспільства.

Інститут еколого-релігійних студій з гордиться своїми співробітниками і волонтерами які успішно реалізували стипендійні проекти за підтримки DBU в Німеччині:

  • 1. Наталія Куля «Сталий туризм на території національних парків. Німеччина – Україна. Перенесення досвіду», ЛМУ, Мюнхен (2015-2016).
  • 2. Віталія Безверхня «Регіональний вимір енергетичної трансформації Німеччини: дослідження кращих практик землі Баден-Вюртемберг у галузі політики відновлюваної енергетики для впровадження на Закарпатті (Україна)», Інститут міждисциплінарних досліджень, Гейдельберг (2016-2017).
Возможно, это изображение (1 человек, стоит, верхняя одежда, обувь, дерево и на открытом воздухе)
  • 3. Іванна Лаврентьєва «Передача німецького досвіду щодо зміни клімату. Заходи адаптації аграрного сектору регіону Верхня Тиса (Україна)», ЛМУ, Мюнхен (2015-2016).
Возможно, это изображение (1 человек и улыбается)
  • 4. Наталія Лаврентьєва «Моделювання сценаріїв вимірювання якості води у басейні верхньої річки Тиси в умовах трансформаційних процесів в Україні», ЛМУ, Мюнхен (2015-2016).
Возможно, это изображение (1 человек и улыбается)
  • 5. Юрій Васько «Жителі церковних веж», НАБУ, Берлін (2017-2018).
  • 6. Іван Тимофеєв «Букові праліси Карпат та старі букові ліси Німеччини, розширення їх території та адаптація до туризму через комунікацію», НАБУ, Берлін (2018-2019).
  • 7. Соломія Гордасевич «Екологічне спостереження в лісах природних заповідників Закарпаття (впровадження німецького досвіду в Українських Карпатах)», Еберсвальдський Університет сталого розвитку, відділ лісу та довкілля (2018-2019).
  • 8. Борис Безнощенко «Залучення Північної церкви в Німеччині до захисту клімату», Екологічне бюро Північної церкви (2018-2019).
  • 9. Наталія Димань «Особливості роботи з питаннями клімату в молодіжних громадах як частина формування екологічної обізнаності молоді», НАБУ, Берлін (2019-2020) і   і  Дослідницький центр громади євангельських досліджень, Гейдельберг.
  • 10. Владислав Юрош «Оцінка екологічних, соціальних та економічних критеріїв на прикладі водних ресурсів Закарпатської області», НАБУ, Берлін (2019-2020).

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.