“Цвітіння” Чорного моря показали з космосу (відео)

Узбережжя Одеської області має середній показник забруднення. Цвітіння водоростей узбережжя Чорного моря показали на знімках з космосу.

Відео на YouTube опублікував Національний центр управління й випробувань космічних засобів.

Згідно з даними супутника, курорти Лебедівка, Затока, Білгород-Дністровський, Очаків, Південний, Станіслав, Очаківське, Гола Пристань і Лазурне на сьогодні мають найбільші концентрації цих рослин. Водночас узбережжя Одеської області має середній показник забруднення, тоді як найбільш забрудненими виявилися води озер Сасик, Шагани, Алібей і Дністровського лиману, а також Дніпровського, Тендрівського і Джарилгацького заток. Супутниковий моніторинг цвітіння водоростей був проведений у північно-західній частині Чорного моря з використанням оптичних даних дистанційного зондування Землі з КА Sentinel-3А та КА Sentinel-3B за період з 28 червня по 1 липня. Індикатором забрудненості води та кількості біомаси фітопланктону обрано хлорофіл-а, який опосередковано дозволяє оцінити інтенсивність цвітіння водоростей у водоймах.

Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/ecology/chorne-more-zacvilo-cvitinnya-chornogo-morya-pokazali-z-kosmosu-video-novini-odesi-11066144.html

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.