Щиро вітаємо пастора Закарпатської Реформатської Церкви, який служить в селах Вилок та Перехрестя Йожефа Шіпоша з отриманням премії “Доброї волі”

Інститут еколого-релігійних студій  і комісія з екології Мукачівської Греко-Католицької єпархії щиро вітають шановного пастора реформатської Церкви сіл Вилок та Перехрестя, який є головою Молодіжної громадської організації реформатської церкви (KRISZ), з отрманням визначної премії «Доброї волі». Також разом з пастором вітаємо всю його команду з якою він співпрацює в рамках програми «Допомога закарпатським «забутим» дітям».

Уперше за роки існування премії «Доброї волі» (Jószolgálat-díj) її отримав активіст закордонної угорської громади.

Бажаємо йому всього найкращого та Божої допомоги у нелегкій але важливій праці, нових досягнень!  Співробітники вдячні пастору Йожефу за спіпрацю в проєкті «Підвищення екологічної обізнаності місцевого населення шляхом спільного збереження кажанів в прикордонних районах Угорщини, Словаччини, Румунії та України», радо надавши можливість обстежити храм у с. Перехрестя (Tiszakeresztúr).https://goloskarpat.info/society/5f118752a1846/?fbclid=IwAR1NsNRyVUU-BgMY6gc8NA_gCVv8lOmxN_NVJZSsV2XVe9kuAqOyPFIZ_oY

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.