Екопросвітницький захід в м. Виноградів

Співробітниками Міжрелігійного і громадянського природоохоронного форуму Східної Європи (IRCEF) за підтримки Союзу охорони природи Німеччини (NABU) було проведено інформаційний день по захисту створіння – природи, а саме по захисту кажанів у вежах сакральних споруд з парафіянами греко-католицької церкви Успіння Пресвятої Богородиці м. Виноградова.

Захід проводився 11 липня 2020 року, під час якого обговорювалось про тварин, які є на межі зникнення і потребують захисту. Наприклад такі тваринки, як кажани, є дуже вразливими до людської діяльності, що призводить до їх кількісного скорочення. Виною цьому є те, що люди їх бояться через безглузді міфи, які склались ще здавніх-давен. Ми нагадаємо, що кажани є важливими для природної екосистеми, адже в ночі вони поїдають велику кількість комах-паразитів, які завдають шкоду сількогосподарському виробництву. Кажани аж ніяк не несуть загрозу для людей, тому боятись їх не потрібно.

Мета інформаційного заходу полягає в просвітництві людей до свідомого та відповідального ставлення до Божого Творіння – Природи!

.

.

Інформаційна служба Міжрелігійного і громадянського природоохоронного форуму Східної Європи (IRCEF)

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.