Нотки відповідальності за створіння у святі Макавейських мучеників (14 серпня)

14 серпня християни вшановують святих мучеників Маккавеїв, їхню матір Соломонію та вчителя Єлеазара, які жили в II столітті до Різдва Христового за часів безбожного сирійського царя Антіоха Епіфана (175-164 рр. до н. е.), який намагався примусити євреїв перейти на поганську віру.

На изображении может находиться: 1 человек, сидит и на улице


До цього свята в Україні виробились особливві християнські обряди, суть яких – подяка Творцю за врожай, який саме в цей період масово дозріває. Рівно через тиждень буде ще одне свято, народні традиції якого повязані з врожаєм перших плодів дерев – свято Преображення. А сьогодні освячуються лікарські трави та мед, за які божий люд щиро вдячні Господу. Також освячується вода.Християни замість язичницьких звичаїв, які побутували до різних свят врожаїв в давнину, протягом століть витворили свої, прийнятні християнству традиції, обряди, молитви. Таким чином християнські церковні та народні звичаї, звязані з цим святом, покликані прославляти Бога-Творця і відповідально ставитись до Його створіння.
Саме від цього дня починається Успенський піст, який є ще однією можливістю для кожного з нас обмежити свої надмірні бажання, що з іншого боку є корисним для природного навколишнього середовища.

14 серпня – яке сьогодні свято та чого не можна робити. Іменини ...

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.